Що нового?

Придбаний Завантаження "гроші і Свобода від боргів" (Марія Денисова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 140 ГРН
Учасників: 0 з 16
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 9.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Завантаження-одна з найпотужніших технік-це створення нового нейронного зв'язку в головному мозку. Ваш мозок, маючи нові нейронні зв'язки, почне сприймати ці почуття ззовні і шукати для їх отримання можливості: бачити і помічати все, що відбувається навколо, почне приводити вас до тих людей, через яких ви можете отримати можливості для поліпшення фінансового стану, створення і гармонізації відносин, ментального здоров'я, Шукати здоровий спосіб життя, піклуватися про себе і любити себе!

Ваша справа після завантаження-відстежувати свій стан і відкриватися новим можливостям для змін у Вашому житті!

Відповіді на найпопулярніші питання:
1. ЯК ПРОХОДЯТЬ ЗАВАНТАЖЕННЯ? ЦЕ ЗАПИС?

Всі завантаження надаються в професійному записі. Після оплати ви отримаєте доступ до закритої онлайн-платформі, де зможете прослухати Завантаження, які ви придбали.
2. СКІЛЬКИ ЗА ЧАСОМ ТРИВАЄ ЗАВАНТАЖЕННЯ?

Прослуховування комплекту завантажень займає близько 30 хвилин.
3. НА ЯКИЙ ТЕРМІН ДОСТУПНА ЗАПИС ЗАВАНТАЖЕНЬ?

Запис завантажень доступна вам протягом 30 днів з моменту оплати.
4. ЧИ ПОТРІБНІ ЯКІСЬ СПЕЦІАЛЬНІ ЗНАННЯ, ЩОБ ПРОСЛУХОВУВАТИ ЗАВАНТАЖЕННЯ?

Ні, спеціальних знань не потрібно. Завантаження може слухати будь-яка людина.
5. Я ВІРУЮЧА ЛЮДИНА. ЧИ НЕ СУПЕРЕЧИТЬ МЕТОДИКА РЕЛІГІЇ?

Ні, ніяк не суперечить. Методику може застосовувати людина будь-якої статі, віку і віросповідання.
6. ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ ДО ЗАВАНТАЖЕННЯ?

Підготуйте для себе тихе і спокійне місце, щоб ніхто не відволікав вас 20 хвилин. Зручно прослуховувати сидячи в навушниках, лежачи є велика ймовірність заснути.


Завантаження "гроші і свобода від боргів"
Вам підійдуть завантаження, якщо:
  • ви хочете поліпшити ваш фінансовий стан
  • ви не можете вийти з боргів і кредитів
  • грошей постійно не вистачає
  • не можете пробити фінансовий стелю на вашій роботі або в бізнесі
  • ви втомилися від безгрошів'я
https://privatelink.de/?https://thetadownload.profidreamer.ru/?utm_source=instagram.com&utm_medium=SMM&utm_campaign=profile&utm_content=stories&utm_term=Загрузки30-04&utm_group=Ludmila
 
Угорі