Що нового?

Набір учасників Збірник авторських рецептів (Інна Баранникова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 515 ГРН
Учасників: 0 з 23
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 23.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
ви просили - я зробила ❗

Зібрала в одну збірку свої рецепти, за якими готую на замовлення і якими ніколи ніде не ділилася.

Повний ексклюзив!

Ці рецепти не можна зустріти в Інтернеті - вони народилися на моїй кухні і перевірені мною не раз.

Відкривши цю збірку, ти запросиш мене на свою кухню, де я докладним чином розповім і покажу, як приготувати вишуканий десерт, яким всі залишаться задоволені.

Тому, прошу любити і жалувати - Збірник авторські рецептів від мене

Торт "Шоколадно-мангове насолоду":
шоколадні коржі, що чергують шоколадний крем " чіз " і мангове кремі в прошарку.
В середині торта-ароматний шоколадний чізкейк.

Торт"Лайм - базилік":
фісташковий бісквіт, що з'єднує два види мусу: ароматний малиновий і приголомшливо ніжний, охолоджуючий мус"лайм - базилік". Крем " чіз " на білому шоколаді ідеально завершує смак.

Торт"лавандовий Прованс":
соковитий лимонний бісквіт служить основою для гармонійного дуету чорничного чізкейку і лавандового мусу на білому бельгійському шоколаді. Все об'єднує ніжний вершково-сирний крем.

Торт "шоколадне блаженство":
шоколадний бісквіт, що чергує два види мусу: на темному і на молочному шоколаді. І завершує ансамбль шоколадний крем"чіз"

Торт "Червоний оксамит" з полуничним ганашем і малиновою прошарком.

Традиційний "медовик" з домашньою карамеллю.

Шоколадний "медовик" з заварним шоколадним кремом

Шоколадний "медовик" вертикальної збірки з вишнею

Відеорецепт шоколадного ескімо (тістечко "Картопля") - десерту, якому немає рівних не тільки на дитячих святах

Відеорецепт "шоколадний"медовик"

ВІДЕОінструкція по збірці вертикального"медовика"

БОНУС-відео урок з кремового розпису мастихіном" квіткова композиція "і" Ромашки", а також рецепти ідеального крему для покриття і розпису, щоб ваші торти були не тільки смачними, але і з оригінальним декором

https://privatelink.de/?https://www.instagram.com/p/CLljZY8qvwo/
 
Угорі