Що нового?

Придбаний Збірник книг про здорове харчування (Віталій Островський)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1986 ГРН
Учасників: 0 з 21
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 98.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Комплект книг по здоров'ю

  • Самолечебник
  • гарантія Здоров'я. Очищення від паразитів і хімії
  • очищення організму дарами природи
  • Самолечебник 2
Книга "гарантія здоров'я, очищення від паразитів і хімії" , це домашня бібліотека, зосереджена в одній книзі. Вона замінить 200 книг з народної та офіційної медицини, де науковому цілющому харчуванню не приділяється ніякої уваги, а якщо і приділяється, то в примітивній дилетантської формі.

У книзі зосереджені старовинні світові рецепти, які використовувалися для виживання людей у важких природних умовах, протягом тисячоліть!
Описані секрети народної та альтернативної, сучасної медицини, дані докладні рецепти харчування і очищення організму від внутрішньоклітинних паразитів, так само глистів всіх мастей і розмірів, що мешкають у внутрішніх органах – серце, легені, печінки, кишечнику.

Книга "очищення організму дарами природи" - універсальний посібник для самооздоровлення в домашніх умовах. У книзі компактно, дохідливо викладені причини хвороб і методи їх усунення за допомогою природи і внутрішніх сил самого організму.

Книга "Самолікувальник" - це повне очищення організму, відновлення хребта і енергетичної системи людини, макробіотичне і дієтичне харчування.
Книга написана у вигляді рукопису без корекції і редакції книги, в чому її цінність.

Книга "Самолечебник. Книга 2". З цієї книги ви дізнаєтеся:
  • Як позбутися від паразитів
  • Які продукти харчування необхідні для здоров'я
  • Про дієвих рецептах-як назавжди позбутися від стресів
  • як назавжди позбутися від анемії і слабкості
  • Про поради старців: як використовувати ту невідому силу, яка вливаючись в організм, наповнює його унікальними природними ліками, невідомими основній масі людства.
Книга створена для підвищення знань про народні та офіційні методи самооздоровлення, в умовах життя сучасної людини.

Продажник:
https://privatelink.de/?https://vitaliyostrovskiy.ru/collection/all
 
Угорі