Що нового?

Придбаний Збірник рецептів для Gaps (Лілія Воронкова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 552 ГРН
Учасників: 0 з 16
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 35.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
більшості пацієнтів я призначаю базовий елімінаційний протокол.
Коли Ви отримуєте лікувальний протокол харчування, найчастіший питання:"а що ж мені тепер є?"
Елімінаційна дієта і ГАПС - одні з найсуворіших. Як дотримуватися протоколу і при цьому насолоджуватися їжею?

Рішення є!

Я з великою радістю пропоную вашій увазі авторський збірник рецептів. У ньому ви знайдете велику різноманітність простих і в той же час ситних страв. Кожен рецепт вивірений і містить тільки ті продукти, які підходять до елімінаційної дієти і ГАПС протоколу. У збірнику ви знайдете рецепти соусів, закусок, перших, других страв, гарнірів, страв з субпродуктів і звичайно ж десертів.

Суть елімінації - це виключення продуктів, які: підвищують проникність кишкової стінки, викликають запалення в кишечнику і органах, годують патогенну мікрофлору.

Елімінаційна дієта показана, якщо у вас є:
  • захворювання шлунково-кишкового тракту,
  • алергічні захворювання,
  • аутоімунні хвороби,
  • гормональні порушення,
  • шкірні проблеми

Крім того, для вас приємний бонус – це докладний посібник з елімінаційної дієти. У ній міститься важлива інформація по протоколу в легкодоступній формі. А так само окремий файл з робочими посиланнями на корисні товари, продукти, які заощадять вам час на пошук.
Разом, ви отримуєте 3 документа. Сам збірник містить-88 сторінок, керівництво до дієти - 18 стор, документ з посиланнями -7 стор

Ця збірка рецептів-великий крок на шляху до здоров'я. 80% успіху залежить саме від харчування.
Якщо ви, з якихось причин, не можете записатися на консультацію, то краще починати зі зміни вашого раціону харчування. І вже через місяць відчуєте різницю в самопочутті.

https://www.instagram.com/p/CRgLMvjsxd4/
 
Угорі