Що нового?

Набір учасників Зцілення (Катерина Тур)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2206 ГРН
Учасників: 0 з 58
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 39.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Авторський курс від лікаря-психосоматолога Катерини Тур для відновлення здоров'я, зцілення тіла і транформаційних змін в житті.

Психосоматика
Наші емоції, почуття і відчуття, наші думки - це те, що робить нашу особистість, створює її. І часом, коли нами опановують негативні переживання, емоційний біль і травми минулого, ми починаємо хворіти. Психосоматика-це ключ до зцілення і здорового, щасливого життя!

Теорія і практика
Сім відеоуроків і більше 20 авторських технік і практик для вирішення психосоматичної проблеми і одужання

щоденні практики
Процес зцілення почнеться з першого заняття і протягом наступних трьох тижнів ви освоїте кращі практики для одужання душі і тіла

Діагностика
Ви познайомитеся з символізмом частин тіла і систем органів, характеру захворювань, почнете розуміти мову, якою тіло говорить з вами.

терапія
Виявіть власні" застряглі в тілі " емоції, установки і деструктивні програми, пов'язані з погіршенням здоров'я і запустіть процес зцілення

У кожної людини є внутрішній потенціал зцілення!
Коли ви починаєте керувати своїми думками, ви допомагаєте своєму тілу ставати сильним і здоровим.

переваги курсу
Курс" зцілення " - це ступінь моєї авторської системи з психосоматики

Експертні знання

Я Катерина Тур, і я лікар-психосоматолог. За моїми плечима більше 12-ти років в медицині і більше 6-ти років в психосоматиці. Я знаю, як дбайливо і зрозуміло передати вам свої знання так, щоб вони стали для вас інструментом зцілення і допомогли перейти на новий рівень життя.

живий досвід
Більше 10 років я працюю з людьми. Я провела тисячі годин консультацій, розробила і створила кілька авторських і успішно проведених курсів по зціленню, а також мною проводиться глибока щоденна робота з людьми в моїй авторській системі. Я щиро вірю в те, що кожна людина таїть в собі безмежний потенціал зцілення і безумовно має право на те, щоб бути щасливим і здоровим.

результати
Результати моєї роботи-це приголомшливі випадки зцілення, які досягнуті шляхом застосування наукових методів роботи зі свідомістю, підсвідомістю і тілом. Зцілення від міом, ендометріозу, артриту, онкології, тривоги і багатьох інших захворювань. Результат-це поліпшення якості життя і прийняття свого внутрішнього "Я" через любов, віру і впевненість.

зміст:
  • 7 відеоуроків
  • Більше 20 вправ
  • унікальні теоретичні матеріали
  • авторська система зцілення, що не має аналогів
  • щоденні практики
  • Діагностичні вправи
  • арт-терапія та нейровізуалізація
  • медитації для закріплення результату
https://online-trinalove.online/kursiscelenie#buy
 
Угорі