Що нового?

Придбаний Зцілення травм і криз життя: трансперсональний підхід. Тариф Самостійний (Володимир Майков)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 5515 ГРН
Учасників: 1 з 32
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 179.2 ГРН
3%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

про що цей курс
Понад 30 років я працюю в області трансперсональної психотерапії та консультування, допомагаючи людям піклуватися про здоров'я душі і вирішувати головні проблеми життя. Як всі Професіонали я знаю, що більшість людських проблем пов'язані з обмеженістю і неполадками у відносинах. Трансперсональна, інтегральна і процесуальна психотерапія також відкрили, що витоки найглибших травм кореняться в загальнолюдських проблемах і травмах і знайшли методи роботи з ними.

Я особисто знаю засновників цих напрямків і не один десяток років вчуся у них і співпрацюю з ними, видаючи їх книги і організовуючи їх семінари і програми в Росії. Також з особистого досвіду я добре знаю, що повна карта нашої душі зобов'язана включати в себе їх унікальні відкриття, без урахування яких неможливо ні повне розуміння, ні лікування хвороб душі.

Ви дізнаєтеся про те, як працює з нашими найглибшими ранами духовно-орієнтована психотерапія і познайомитеся з найбільш глибокою картою людських проблем, ран і травм. Деякі з них можуть бути вирішені під час курсу, хоча найглибші потребують інтенсивної роботи, використовуючи найпотужніші трансперсональні методи, такі як холотропне дихання та Шаманська робота, які також будуть пояснені на курсі. Систематична турбота про здоров'я душі допоможе усунути перешкоди до розвитку і розкрити по максимуму всі ваші можливості.

вам варто взяти участь, якщо:
  • Ви хочете зрозуміти, як дбали про душу і вирішували головні проблеми життя наші предки
  • Ви цікавитеся цілющими практиками шаманів і язичницьких знахарів
  • Ви шукаєте Найрезультативніші і перевірені часом методи зцілення душі
  • Ви прагнете знайти витоки основних людських проблем, щоб ефективно працювати з ними
  • Ви хочете зрозуміти, чому психотерапія не обмежена професійним співтовариством психотерапевтів, але проявляється в багатьох справах і професіях
  • Ви шукаєте більш радісною і надихає життя, хочете пізнати таємницю щастя
  • Ви хочете більш ефективно працювати зі стресами, образами, негативними емоціями і залежностями
  • Ви прагнете освоїти секрети успіху сучасних майстрів "турботи про душу"
  • Ви хочете не тільки краще піклуватися про здоров'я своєї душі, а й стати незримим психотерапевтом для своїх рідних і близьких, допомагаючи їм підтримувати душевне здоров'я і розкривати їх можливості
https://privatelink.de/?https://homorealitas.ru/healing
 
Угорі