Що нового?

Придбаний Здорова Я (Наталія Мурашова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2023 ГРН
Учасників: 0 з 3
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 701.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
початок 24 лютого о 19.00. 5 занять, 2 рази на тиждень

"Якщо людина хоче стати здоровою, спочатку потрібно запитати її, чи готова вона позбутися причин хвороби. Тільки після цього йому можна допомогти". Гіппократ

Хвороба зароджується в тілі задовго до того, як на поверхню вийдуть симптоми, які ми можемо помітити – біль, свербіж, дискомфорт, зміна рухливості, висипання на шкірі, втрата чутливості і т.д. причини хвороби довго-довго накопичуються і збираються в тілі у вигляді порушення інервації, блокування кровопостачання, погіршення відведення продуктів життєдіяльності та ін.

Відповідно, коли у вас раптом виявляється якась серйозна хвороба, це означає, що:
- ви дійшли до свого емоційного і ментального межі
  • Ваш образ думок, ваша картина світу, ваші повсякденні дії ведуть вас в глухий кут (до смерті)
  • Ви вже давно йдете проти своєї душі
  • Ви давно терпите те, що не можна терпіти ні в якому разі.
Хвороба говорить вам про те, що ви самостійно повільно себе вбиваєте. Хвороба намагається зупинити вас на тому шляху, який зараз веде вас все далі від щастя і благополуччя. За законами еволюції хворі індивідууми не можуть розмножуватися, щоб не продовжувати деструктивні Програми життя. Прокиньтеся! Це ви самі створили свої хвороби. Це означає, що ви самі можете стати здоровою

Ця робота не з легких. Набагато простіше піти до лікаря, випити таблетку, відрізати або пришити собі що-небудь. Але не сподівайтеся, що хвороба не повернеться знову. Вона так і буде кричати вам на повний голос. Або ви змиритеся і звикнете жити з болями, як це робить більшість населення. Або ви можете зрозуміти і прибрати психологічні причини, і тоді хвороба піде назавжди.

Зараз у вашій картині світу швидше за все хвороби - це неминуче зло, яке супроводжує людину по життю і до старості стає просто фатальним. Для вас хвороби – це те, з чим треба боротися. А я пропоную вам побачити, що хвороба-це ваш друг, який рветься, щоб повідомити вам неприємну правду про вас, яку ви ніяк не хочете побачити. Саме тому ви вбиваєте Вісника, який несе вам неприємну звістку.
Давайте його вислухаємо?

На цьому курсі ми з вами займемося пошуком причин, що викликали саме ваші хвороби. Ви навчитеся розпізнавати голос вашого тіла і не допускати хвороби в майбутньому.

- ви дійшли до свого емоційного і ментального межі
  • Ваш образ думок, ваша картина світу, ваші повсякденні дії ведуть вас в глухий кут (до смерті)
  • Ви вже давно йдете проти своєї душі
  • Ви давно терпите те, що не можна терпіти ні в якому разі.
Хвороба говорить вам про те, що ви самостійно повільно себе вбиваєте. Хвороба намагається зупинити вас на тому шляху, який зараз веде вас все далі від щастя і благополуччя. За законами еволюції хворі індивідууми не можуть розмножуватися, щоб не продовжувати деструктивні Програми життя. Прокиньтеся! Це ви самі створили свої хвороби. Це означає, що ви самі можете стати здоровою

Ця робота не з легких. Набагато простіше піти до лікаря, випити таблетку, відрізати або пришити собі що-небудь. Але не сподівайтеся, що хвороба не повернеться знову. Вона так і буде кричати вам на повний голос. Або ви змиритеся і звикнете жити з болями, як це робить більшість населення. Або ви можете зрозуміти і прибрати психологічні причини, і тоді хвороба піде назавжди.

Зараз у вашій картині світу швидше за все хвороби - це неминуче зло, яке супроводжує людину по життю і до старості стає просто фатальним. Для вас хвороби – це те, з чим треба боротися. А я пропоную вам побачити, що хвороба-це ваш друг, який рветься, щоб повідомити вам неприємну правду про вас, яку ви ніяк не хочете побачити. Саме тому ви вбиваєте Вісника, який несе вам неприємну звістку.
на курсі використовуються:

  • Тілесні практики
  • Медитації
  • Арт-терапія
  • Пластилінова розстановка
  • Енергетичні практики
Я відразу попереджаю, що за 2,5 тижні ви не зможете прибрати хвороби, які ви вирощували в собі роками або навіть десятиліттями. Але після курсу ви чітко побачите причини своїх хвороб, зможете почати змінювати свій образ думок з хвороб на здоров'я. Якщо ви хочете просто послухати розумну лекцію – то не ходіть на цей курс. Це не допоможе, ви даремно витратите свої гроші. Цей курс для тих, хто готовий присвячувати внутрішній роботі хоча б по 1 годині в день протягом всього курсу. Тоді ви поступово вийдіть на ту дорогу, яка приведе вас до здоров'я.

Продажник:
 
Угорі