Що нового?

Придбаний Здорова спина (Соня Солдатова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1320 ГРН
Учасників: 0 з 31
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 44.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Спина - основа нашого здоров'я, довголіття, роботи мозку, правильної роботи внутрішніх органів і життєвої енергії. Ніколи не пізно почати!
Курс підходить і тим, хто втомився воювати зі своєю спиною і хоче подружитися, і тим, у кого немає проблем, а є бажання підтримати і поліпшити своє здоров'я.

це чітке керівництво як швидко привести спину до комфортного стану, немов ви вийшли після першокласного масажу і зберегти результат на довгі роки.

  • Показати кожній людині те, яким гнучким може бути тіло без виснажливих тренувань.
  • Прибрати скутість і тонус спини
  • Опрацювати викривлення
  • Зняти затискачі і прибрати простріли
  • Виправити поставу
  • Прибрати крилоподібні лопатки
  • Поліпшити сон і знизити втому після трудового дня
  • Подарувати можливість повноцінно тренуватися
  • Подарувати свободу рухів, якої Ви ніколи не відчували раніше.
  • Допомогти з профілактикою різних травм хребта і суглобів
  • Виправити поставу, попередити деградацію (руйнування) тканин
  • Поліпшити дихання, включити в процес діафрагму
курс складається з 10 відео-тренувань у форматі "лайф" - ми все виконуємо разом.просто Вмикай відео в будь-який зручний час.
Я контролюю твоє дихання і руху, щоб не було помилок. Чистий звук і красива картинка зроблять тренування ще більш комфортною.

Це прості комплекси 17-23 хв з гімнастикою для розслаблення і м'якого витягування м'язів, мобілізації (поліпшення рухливості) грудного відділу і тазостегнових суглобів.

Вправи виконуються переважно сидячи і лежачи, не віднімають багато енергії і дають потужний результат вже після першого заняття.

Після кожного тренування ти будеш відчувати розслаблення і свободу руху, підвищення життєвої енергії і поліпшення настрою.

https://byssfit.ru/back
 
Угорі