Що нового?

Придбаний Здорове травлення. Комплексний підхід, 2 потік (Дар'я Єрмішина)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3493 ГРН
Учасників: 0 з 58
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 62.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Про автора курсу:


"Мене звати Дарина Єрмішина.
Я лікар-гастроентеролог, лікар-терапевт і автор цього курсу.
У своїй роботі з пацієнтами використовую комплексний підхід до здорового травлення і саме такий підхід ліг в основу цього курсу.
Крім класичної медичної освіти (Кубанський державний медичний університет), я постійно підвищую кваліфікацію, вивчаючи біохімію та інтегративні підходи до здоров'я (курси Kalish Institute, the Metabolic Healing Institute).
До мене звертаються люди з найрізноманітнішим скаргами-біль в животі, відрижка, нудота, здуття, газоутворення, запор, діарея, тривожність.
Вони хочуть розібратися в тому, що з ними відбувається і як їм допомогти собі.
Перш за все для цих людей я і створила цей курс."

  • шлунково-кишковий тракт-найзагадковіша і найважливіша частина нашого організму.
він великий, складається з величезної кількості абсолютно різних органів, в кожному з яких може піти щось не так.
Стравохід, шлунок, підшлункова, печінка, жовчний міхур, тонкий і товстий кишечник повинні працювати злагоджено, як конвеєр і порушення роботи однієї "частини" блокує роботу всього ланцюжка.
Порушується засвоєння поживних речовин і нові проблеми зі здоров'ям наростають, як снігова куля.
Як же розібратися, що ж сталося, а найголовніше, що робити?
Лікарська консультація-це, безумовно, необхідна частина лікування, але іноді недостатня. Лікар на прийомі ніколи не охопить всі необхідні аспекти травлення, тому Ваше здоров'я тільки в ваших руках.


вам потрібен курс, якщо:

  • у Вас встановлений гастроентерологічний діагноз, і ви хочете розібратися в причинах його виникнення і зрозуміти, що ж саме призвело до проблеми і як її вирішувати;
  • у Вас є будь-які інші проблеми зі здоров'ям, і ви розумієте, що здорове травлення-це основа здорового організму;
  • Якщо ви захоплені здоровим способом життя, і хочете знати про роботу свого організму набагато більше всіх інших.
програма курсу:
перший модуль. Метилювання 1.


Другий модуль. Метилювання 2.


Третій модуль. Стравохід. Герб. Рефлюкс. Печія.


Четвертий модуль. Шлунок. Гастрит. Виразка. Хелікобактер.


П'ятий модуль. Печінка. Детоксикація.


Шостий модуль. Жовчний міхур. Відтік жовчі.


Сьомий модуль. Підшлункова залоза. Панкреатит. Інсулінорезистентність.


Восьмий модуль. Кишечник.


Дев'ятий модуль. Дисбіоз кишечника.
матеріали ви зможете отримати у вигляді відео-лекцій і презентацій, якщо такі маються на увазі.

http://dr.ermishina-kurs.tilda.ws/
 
Угорі