Що нового?

Придбаний Здорове харчування (Андрій Беловешкин)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2243 ГРН
Учасників: 0 з 136
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 17.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Даний курс здорового харчування допоможе вам самостійно освоїти ключові принципи дієтології і робити самим здоровий вибір в будь-якій ситуації. Коли є? Як є? Скільки є? Що є? - Ви отримаєте відповіді на всі ці питання.

Курс являє собою 8 півторагодинних занять (відеолекцій). Кожне заняття супроводжується конспектом, бонусними відео та посиланнями для поглибленого вивчення.

Також передплатники отримують доступ протягом необмеженого часу до відео бонусних інтенсивів (Антисахарний протокол) і відео закритих лекцій (метаболічна гнучкість, Баланс омега-3 і омега-6), цей список буде надалі поповнюватися. Планується додати навчальний інтенсив з дитячого харчування. Всі ці відео для вас будуть безкоштовні (при покупці доступу до курсу).

Рекомендується проходити всі 8 занять послідовно. Спочатку подивіться відео, а потім можна пройтися по конспекту, перевірити, чи все засвоєно. Також в конспекті є Тематичні посилання по окремих аспектах, які при бажанні можна вивчити глибше. Якщо Ваш час обмежений, то інформації вам буде достатньо тієї, яка є у відеокурсі. Покупці курсу отримують знижку на індивідуальну консультацію з харчування.

1. Сувора науковість і доказовість викладених фактів: здорове харчування є фундаментом здоров'я, від нього залежить 25% всього здоров'я людини. На жаль, в цій області безліч ненаукових і псевдонаукових помилок, крізь нетрі яких важко пробратися.

2. Системний підхід: розкриває взаємозв'язки різних аспектів здорового харчування. Склад продуктів, їх поєднання, засвоюваність і взаємодія, психологія їжі, усвідомленість і інтуїтивне харчування, вплив їжі на гени і пастки сучасної їжі – ми вивчимо всі ці аспекти.

3. Орієнтація на індивідуальний підхід: я вчу вас принципам, на основі яких ви можете під будь-який графік і в будь-яких умовах адаптувати своє харчування найкращим чином.

  1. Сувора послідовність етапів: з чого почати в першу чергу, які моменти є вирішальними, що важливо, а що ні. Перший етап: нормалізація гормонів, потім вибір продуктів і їх комбінація, після чого усвідомлене харчування. Завершальний етап: це харчування як інструмент для краси, життєвого тонусу, імунітету, мислення, контролю ваги, спорту, лікування і профілактики хвороб, довголіття.
  2. Універсальність: семінар підійде будь-кому, хто хоче зберегти і зміцнити своє здоров'я, навчиться самостійно планувати своє харчування і досягати за допомогою його необхідних результатів.
6. Послідовність і простота: ми з'єднаємо розрізнені принципи і Факти в струнку систему, яку легко зрозуміти і ще легше скористатися.

7. Ефективність: людина, яка глибоко розуміє, як працює система здорового харчування і як їжа впливає на його стан, набагато частіше застосовує ці знання на практиці. Я не буду змушувати вас їсти певним чином, а лише допоможу розібратися, яке харчування буде для вас оптимальним.
Продажник:
http://www.beloveshkin.com/p/blog-page_21.html
 
Угорі