Що нового?

Набір учасників Зефір в молдах зі зниженим вмістом цукру (Кіра Ковальська)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 920 ГРН
Учасників: 0 з 14
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 68.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Такий загадковий і красивий, малосладкий і ніжний! Мої рецепти і авторські технології приготування зефіру в молдах ламають стереотипи і ділять ваш зефірний світ на "до" і "після"

Чи можна приготувати на Вашу звичайним рецептом? Звичайно, але не питайте чому так нудотно, чому відламуються пелюстки і маса перетворюється в кашу! Хочете результат як у мене - готуйте за моїми рецептами

А зефір за моїми рецептами:
  • Зефірний! І це не пастила, це зефір - повітряний і ніжний, пружний і пружний!
  • Багатоликий! Поки я заливаю зефір в молди, мої учениці обтягують і прикрашають їм весільні тортики!
  • Миттєвий! Готовність до виїмки з молда від 5 до 15 хвилин в залежності від розміру молда!
  • Невтомний! Час роботи з зефірної масою нічим не обмежена, хіба що об'ємом замісу! Я працюю з одним замісом 2-3 години
  • Зручний! Повне дозрівання займає 5-6 годин, після цього сміливо збираємо букети і коробочки!
  • Смачний! Готуємо абсолютно на будь-яких соках або ягідних пюре без обмежень, хочете зефірні троянди з ароматом троянд? Будь ласка!
  • Ошатний! Офарблюємо масу, тонуємо пензлем, розпилювачами або залишаємо ніжний колір ягід і фруктів - будь-який варіант виглядає чудово!
  • Малосладкий! Фішка всіх моїх десертів в зниженому вмісті цукру і зефір в молдах не виняток!
  • Копійчаний! Собівартість сировини смішна, а вартість букетів з молдов вище вартості букетів, створених насадками! Парадокс, але факт залишається фактом
  • Найсвіжіший! Термін зберігання такого зефіру-2-3 тижні, в залежності від умов зберігання, і весь цей час він зберігає свою свіжість!
  • Слухняний! Чудово зберігається в холодильнику в герметичній упаковці, та ще й заморожується про запас!
  • Дивовижний! Викликає бурю емоцій, розкриває ваш сплячий потенціал флориста!
  • Небезпечний! Затягує в свої мережі, і не випускає без проданих за супер-ціною коробочок і букетів!
https://privatelink.de/?https://vk.com/market-211082324?w=product-211082324_6912594
 
Угорі