Що нового?

Придбаний Дзеркально гладкі кишеньки у рамку як у дизайнерських сумочках (Валентина Букеєва)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1398 ГРН
Учасників: 1 з 21
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 69.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Зеркально гладкие кармашки в рамку как в дизайнерских сумочках (Валентина Букеева)


Дизайнерські сумочки хочуть усі — ними приємно навіть просто милуватися. Здається, це магія, але ніякого секрету немає. Тільки велика увага до деталей. Подивіться, як у дорогих сумочках акуратно зроблені всі шви, не стирчать нитки, немає слідів клею. Це справжня майстерність.


Як ми це робили раніше?

Складки в кутах, кишенька звужується до середини, стає занадто товстою. Важко зробити його гарним.

Як зазвичай створюють кишеньки — багато клею, як у шкіряних майстернях, токсичний запах, брудний інструмент.

Машинка застряє у клею і погано шиє. Це вбиває акуратність та витонченість виробів.

Мені таке не пасувало і не давало потрібного результату. Тому я поєднала знання майстрів зі своїми та виділила ідеальну систему.


Ідеальна авторська система дзеркального обтягування рамки для кишеньок

Я переконана, що будь-який виріб має бути досконалим, а він народжується саме з дрібниць.

Через роки пошуків я вивела ідеальну технологію для створення дзеркальної рамки для кишень — без вад, без дерев'яної жорсткості, без використання гумового клею, без використання картону, який ламається в процесі носіння, і при цьому легко і з тих матеріалів, що є вдома.

Саме цим ми займатимемося на курсі "Дзеркально гладкі кишеньки в рамку як у дизайнерських сумочках" — освоювати майстерність і вчитися ювелірно працювати навіть у крихітних деталях.


Що на вас чекає на курсі:

три способи зробити ідеальні кишеньки
авторська техніка потайної рамки
техніка дзеркального обтягування рамки
як вибрати блискавку, щоб вона ніколи не ламалася
як зробити блискавку так, щоб вона розстібалася із середини
як правильно вдягнути собачку
Відповіді на ці питання важко знайти на інших курсах, хоча саме це основа справжньої майстерності.

На курсі "Дзеркально гладкі кишеньки в рамку як дизайнерських сумочках" ви отримаєте набагато більше, ніж просто прикладні знання.

Ви опануєте навички, які потім зможете адаптувати під будь-які вироби.

Саме завдяки таким дрібницям звичайний виріб перетворюється на виріб люксової якості.

https://shkola-bukeevoi.ru/courses/kurs-karmashki-v-ramku-kak-v-dizajnerskih-sumochkah-uchastie-v-konkurse-ot-bernina/ https://shkola-bukeevoi.ru/courses/kurs-karmashki-v-ramku-kak-v-dizajnerskih-sumochkah/
 
Останнє редагування модератором:
Угорі