Що нового?

Придбаний Женские практики, пакет "Цветение" (Айгуль Габсабликова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1839 ГРН
Учасників: 0 з 13
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 147.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Жіноча практика спрямована на роботу з тілом і душею. Оволодівши технікою "цвітіння", ви навчитеся глибоко занурюватися вглиб себе, розслаблятися і чути своє тіло. Нормалізуете гормональний фон, поліпшите роботу сечостатевої системи. Станете більш сексуальною і енергійною. Ви, нарешті, перестанете втрачати свою красу і продовжите молодість!

Для кого ця практика?
Для всіх, хто хоче повернути свою жіночу природу. Через розслаблення і наповнення, до прийняття свого тіла і внутрішнього магнетизму! Для жінок, яким важливо займатися собою, приводити свої форми в колишню красу, будити свою чутливість, щоб бути чудовою жінкою для свого чоловіка і ласкавою ніжною мамою для своїх дітей.

Ви знаєте, що у звичайних жінок енергія після 35 років витікає практично безперервно?
Наше тазове дно має форму чаші, ідеальну для накопичення енергії. Але, на жаль, через порушення гормонального фону, перекосів таза, слабких м'язів родових каналів і стресів, наш посудину стає дірявим і вся енергія витікає... Ця енергія-наше здоров'я, наша молодість, наші можливості.

які ж теми будуть підніматися на курсі:
  • що вдає із себе жіночий таз і тазова діафрагма,
  • де накопичується енергія і чому вона починає витікати,
  • до яких наслідків призводить слабкий таз,
  • чому немає оргазму або чому з роками зникає сексуальне бажання,
  • розглянемо, як це впливає не тільки на наше здоров'я, але і на життя в цілому,
  • Ну і звичайно ж цілющі практики, які ви зможете практикувати вдома.
яких чекати змін після проходження курсу "цвітіння":
  • зміниться ваша постава, хода.
  • Таз глибоко розслабиться, включиться в життя тазова діафрагма, тіло знайде цілісність і перейде на режим збереження молодості, здоров'я і сексуальності.
  • Опрацюються м'язи тазового дна і промежини.
  • ви станете сексуальними і оргазмічними.
  • З'явитися більше енергії.
Ви знаєте, що у звичайних жінок енергія після 35 років витікає практично безперервно?
Наше тазове дно має форму чаші, ідеальну для накопичення енергії. Але, на жаль, через порушення гормонального фону, перекосів таза, слабких м'язів родових каналів і стресів, наш посудину стає дірявим і вся енергія витікає... Ця енергія-наше здоров'я, наша молодість, наші можливості.

які ж теми будуть підніматися на курсі:
  • що вдає із себе жіночий таз і тазова діафрагма,
  • де накопичується енергія і чому вона починає витікати,
  • до яких наслідків призводить слабкий таз,
  • чому немає оргазму або чому з роками зникає сексуальне бажання,
  • розглянемо, як це впливає не тільки на наше здоров'я, але і на життя в цілому,
  • Ну і звичайно ж цілющі практики, які ви зможете практикувати вдома.
купуй пакет "цвітіння" і поверни свій жіночий початок через таємні Китайські практики!

Продажник:
https://privatelink.de/?http://sotvorenie.tilda.ws/dao
 
Угорі