Що нового?

Придбаний Жіноча гормональна гімнастика китайських імператриць (Вікторія Рай)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 320 ГРН
Учасників: 0 з 23
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 14.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
дорогі жінки, прийшов час відкривати вам таємні практики, які раніше були доступні тільки королівської знаті!
У давнину Китайські імператриці практикували особливу гімнастику, яка на багато років продовжувала їх красу і жіноче Здоров'я. Відомий, той факт, що багаті жінки Китаю настільки хотіли дізнатися їх таємниці, що одного разу підкупили королівську варту і викрали Імператрицю, щоб дізнатися про ті чарівні вправи, що були для неї еліксиром молодості. З тих пір, вона передавалася тільки обраним і зараз вона відома як Жіноча гормональна гімнастика китайських імператриць. Саме її я хочу вам сьогодні передати.
Для тих жінок, у яких насичений графік, У мене є прекрасна новина: жіноча гормональна гімнастика. Займає всього 5 хвилин в день і надає колосальний оздоровлюючий і омолоджуючий ефект на організм! Вона є просто панацеєю для сучасної жінки, саме тому я рекомендую її освоїти кожної з вас.
Ефект, який жіноча гормональна гімнастика надає на організм:
  • покращує роботу всіх залоз внутрішньої секреції, відновлює і нормалізує їх функції-це щитовидна залоза, паращитовидні залози, вилочкова залоза( тимус), наднирники, Параганглії, Інкреторна частина підшлункової залози, гіпоталамо-гіпофізарна система (гіпоталамус, гіпофіз), епіфіз
  • допомагає на глибинному рівні відновити організм, розлучитися з багатьма хронічними захворюваннями, в тому числі, які пов'язані із запальними процесами і невралгією
  • активізує залозу імунітету (тимус), багаторазово підвищуючи захисні функції організму
  • уповільнює старіння за рахунок поліпшення гормонального фону
  • нормалізується місячні жіночі цикли, відбувається синхронізація з фазами Місяця
  • При регулярному виконанні навіть йде сивина волосся
  • ті, хто не стежив за своїм здоров'ям — може значно його відновити вже за пів року регулярної практики
для кого цей відео диск?
  • для тих, хто бажає поліпшити жіноче здоров'я, а зокрема вирівняти гормональний фон
  • у кого мало часу на увазі високої зайнятості, але є бажання отримати максимальний ефект всього за 5 хв в день!
  • у кого нерегулярний і хворобливий місячний цикл
  • у кого є складності по гінекології, такі як: опущення різного ступеня, аноргазмія, низька чутливість і фригідність
  • Якщо у ви часто застуджуєтеся і є намір поліпшити роботу імунної системи
  • отримати глибоке оздоровлення і відновлення всього організму
https://privatelink.de/?http://daoshakti.com/genskaya_gormonalnaya_gimnastika/
 
Угорі