Що нового?

Придбаний Жіноча психосоматика. 10 потік (Оксана Любицька)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1471 ГРН
Учасників: 1 з 23
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 66.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
дорогі дівчата, бажаючі повернути своє жіноче здоров'я і отримати масу інших приємних бонусів по життю!
Як Ви знаєте, для того, щоб залишатися здоровою, недостатньо не робити нічого поганого собі і своєму тілу. Наше жіноче здоров'я таке вразливе і ніжне, - наші жіночі органи найпершими зустрічають наші нові відносини, наші Радості і прикрощі, наші стреси, розставання, переживання, будь-які сильні емоції. А особливо, якщо ми не даємо якимось емоціям проявитися і ховаємо їх в себе, то тут теж наші жіночі органи беруть це навантаження на себе.

Уявляєте, як їм. Особливо, якщо наша психіка не виконує свої функції і спускає свої завдання на рівень тіла. Ось тут-то і починають говорити про психосоматику. Міоми, кісти, хворобливі кровотечі, болі внизу живота. Звідки все це приходить в життя жінки?

Ось про це і буде наш курс.
За 14 днів ми розглянемо психосоматику порушень в роботі яєчників, матки, шийки матки, хворобливих кровотеч. Подивимося на труби з психологічної точки зору. Розглянемо психологічні причини жіночих хвороб. А також, - як же жінці залишатися здоровою і поліпшити своє життя.

Як зберегти і поліпшити своє жіноче здоров'я. Це можливо! Це підтверджують мої клієнтки. Це я знаю по собі, що після 30-ти аналізи можуть бути набагато краще, ніж в 20 років. Це підтверджують дані УЗД-досліджень.
Наш курс буде про жіноче здоров'я, яке можливо.
Формат участі:
Повна програма без зворотного ЗВ'ЯЗКУ
що входить:
1). 7 прямих відео ефірів за темами:
  • загальні поняття психосоматики,
  • символізм матки, психосоматика ендометріозу, поліпів, міом,
  • яєчники, овуляція, менструація, СПКЯ, кісти, апоплексія, гідросальпінгс, кровотечі, запалення, непрохідність маткових труб,
  • гормональні порушення і як, працюючи з емоціями, повернути в норму гормони без ліків (пролактин, ФСГ, АМГ та інші жіночі гормони),
  • молочниця, герпес, безпліддя і невиношування вагітності,
  • відповіді на питання,
  • практика-перекодування на рівні ДНК.
2). Таблиці-презентації до кожного прямого ефіру.
3). 14 вправ, завдань і медитацій по роботі з психологічними причинами жіночих хвороб і для настоянки внутрішньої гармонії і розслабленості.
https://privatelink.de/?http://readybemama.ru/marafon_somatika
 
Угорі