Що нового?

Придбаний Жіночі страхи і комплекси (Ліана Димитрошкіна)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 625 ГРН
Учасників: 0 з 39
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 16.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Ми дорослішаємо, вже ввібравши в себе тисячу страхів від мами, тата, бабусі. Потім невинні зауваження або глузування над нашою вагою, фігурою, розумом, очима, вухами, ротом - народжують комплекси!

я не така, як повинна бути!
Я недостатньо: хороша, красива, розумна, швидка, сильна...
Я недостатньо досконала і тому не гідна! Негідна любові, уваги, турботи...

Постійний страх не сподобатися, не відповідати, не підійти, не впоратися змушує все більше закриватися в собі і боятися спілкування, відносин, роботи... боятися життя.
З відкритого і світлого чоловічка, ми перетворюємося в замкнутого і похмурого людини. Страх отруює нам життя, подібно отрути, проникаючи все глибше.

Страх невизнання змушує задовольнятися мало оплачуваною роботою, не прагнучи домогтися висот.

Страх зради змушує уникати відносин або руйнувати ті, які, всупереч усьому, встигли скластися.

Страх болю змушує бігти від чого б то не було, де нас можуть не зрозуміти, не прийняти або образити.

комплекси з приводу зовнішності - роблять нас сірою мишею, комплекси з приводу здібностей змушують мовчати і не висовуватися, з часом перетворюючи в затворника.

все більше і сильніше страхи і комплекси тиснуть, вбиваючи бажання жити!

Як позбутися від звички озиратися, перестраховуватися - і врешті-решт так нічого і не зробити заради своєї мрії?

Чи є рецепт, здатний вилікувати такі різні страхи і позбавити від такої одноманітною і нудною життя, в якій немає місця перемогам і звершенням?

Тренінг допоможе зрозуміти і прийняти саму себе, і покаже шлях в щасливе життя, де ви відбувся і реалізований людина. Щаслива людина!
Тим, хто ще не награвся в Жертву, тим, кого цілком задовольняє сіре і непримітне існування, тим, хто ніколи в житті нічого не боявся - тренінг проходити не радимо. Одним він не допоможе, а іншим просто не потрібен.

 
Угорі