Що нового?

Придбаний Жирні авто-гроші (Олексій Фадєєв)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 239 ГРН
Учасників: 0 з 23
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 10.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
  • покроковий план з нуля до результату
  • перевірка всіх кроків
  • зворотній зв'язок від коуча
Ось стільки я отримую "жирних авто-грошей" за місяць:
За місяць зароблено більше 371 000 рублів
мене звати Олексій, мені 35 років.
Я з невеликого міста Нижньокамськ, але зараз живу в різних країнах і весь час подорожую. Благо моя система дозволяє мені заробляти гроші незалежно від мого місця розташування.
Але кілька років тому я був зовсім в іншому становищі: кредити, іпотека, жебрацьке життя - від зарплати до зарплати. Працював я звичайним інженером на місцевій будівельній фірмі, зарплату отримував мізерну, а працював з ранку до вечора, іноді навіть доводилося працювати без вихідних.

Вся ця ситуація мене страшенно дратувала. Звичайно я думав про те, що непогано б мати ще одне джерело доходу, але основна робота забирала практично весь час. І на додатковий заробіток не було часу зовсім.
Ось так би я і існував.. Якби мій один хороший знайомий не розповів мені, що можна отримувати дуже навіть непогані гроші, а точніше просто жирні гроші.
Отже, в чому суть заробітку методики жирні АВТО-гроші

Багато з вас напевно знають, що наш уряд піклується не стільки про своїх громадян, а більше про те як чиновникам набити свої кишені. Для цього видаються різні закони, які здаються дурними для звичайних користувачів. Але цілком фінансово-логічними для чиновників.
Наприклад, зобов'язаловка купувати дитячі авто-крісла дітям до 12 років. На фіга?
Кому це було потрібно? Та просто завалялися на складах купа дитячих крісел, які потрібно було збути. Ось і придумали закон, та ще й штрафи за невиконання. Хороший бізнес у них вийшов..
І навіть якщо у сім'ї немає грошей на крісло, то сім'я все одно зобов'язана знайти ці кошти і купити авто-крісло. А якщо в сім'ї 2 дитини?

Іншим подібним законом є обязаловка страхування ОСАЦВ. Всі хто має авто зобов'язані оформити страховку ОСАГО, а якщо авто берете в кредит, то ще й КАСКО. І тут вже зовсім інші гроші.
Наприклад, вартість страховки на авто середньої цінової категорії коштує близько 80 000 руб на рік.. Так, це вам вже не дитячі крісла ))
І хоча я і ви не можемо скасувати ці зобов'язання, але ми можемо отримати свій шматок від цього пирога. Як ви дивитеся на те, щоб отримувати від страхової компанії 10-20% від суми страховки, що становить в середньому 12 000 рублів.
Що вам потрібно буде зробити, щоб почати отримувати жирні авто-гроші:

Крок # 1
Реєстрація на сайті, за допомогою якого ви почнете качати гроші

Крок # 2
Зробити невелику настройку, щоб гроші надходили на автопілоті. Для початкового налаштування вам знадобиться 2-3 години Вашого часу.

Крок # 3
Приділяти 10-20 хвилин в день, якщо ви хочете щоб система розросталася і приносила ще більше грошей.

Крок # 4
Виводити зароблені гроші на webmoney, Яндекс-гроші, банківські картки

https://privatelink.de/?http://fm.online-lo.ru
 
Угорі