Що нового?

Набір учасників [життя на всі 100] Менеджер маркетплейсів. Тариф "швидкі гроші" (ігор Алімов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 916 ГРН
Учасників: 0 з 28
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 34 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
інтенсив "Менеджер Wildberries: швидкий старт в трендової професії 2022 року" відбудеться 19 і 20 січня о 19:00 по Москві.

В рамках цього інтенсиву Ви отримаєте базове уявлення про професію "Менеджер Маркетплейсов", дізнаєтеся про тонкощі цієї спеціальності, особливості платформи Wildberries і освоїте необхідні навички для працевлаштування.

Під час інтенсиву ви відчуєте на собі цю професію. А саме:
  • освоїте одну з найперспективніших професій 2022 року, тому що все більше керівників вже йдуть від самостійного ведення магазинів і наймають менеджерів;
  • Перетворіть для себе маркетплейси з місця, куди йдуть гроші, в місце, звідки вони з'являються;
  • навчитеся презентувати товар з максимально вигідного боку;
  • освоїте покроковий план виходу на 40 000 рублів на місяць;
  • зрозумієте, чим відрізняються продають фото від непродаючих;
  • дізнаєтеся, як аналізувати ринок, і як аналіз впливає на перспективи розвитку магазину і на Ваш дохід.
я і наш довгоочікуваний експерт доступно розповімо і покажемо, в чому полягає специфіка роботи Менеджера маркетплейсів.

ДО РЕЧІ! Ми запланували взяти на інтенсив не більше 200 осіб з двох компаній (Академія заробітку і життя на всі 100), крім учасників наших клубів.

Ми хочемо, щоб кожен з учасників був почутий і отримав цінний зворотний зв'язок.

За два дні інтенсиву ви дізнаєтеся все необхідне для того, щоб в короткий термін стартувати в цій професії, так як у Вас в голові дійсно складеться повна картинка.

Чому я дуже раджу вам прийти?

1. Це буде в своєму роді унікальна подія. Ми в нашій компанії проведемо інтенсив з даної професії вперше за всю історію.

2. Цю професію давно чекали і просили наші учні клубу, а ми всі відтягували момент старту, думаючи, що це потрібно тільки кільком людям. За фактом же виявилося, що інтенсив потрібен майже тисячі наших учнів і передплатників.

3. Ми дійсно дуже цінуємо результати кожного учня. І щоб якісно працювати з кожним, ми можемо взяти тільки 200 чоловік крім клубу. А охочих сильно більше, адже багато хто давно чекає цей інтенсив.

4. Інтенсив проведемо для Вас я і запрошений спікер, про всі регалії якого ми розповімо трохи пізніше!

5. Ця професія дійсно дуже затребувана. У 2021 році на покупки через маркетплейси користувачі витратили більше 3 трильйонів рублів! І цей товарообіг продавцям потрібно регулярно підтримувати і масштабувати. І один з найважливіших і потрібних фахівців у цій сфері — це менеджер маркетплейсів.

Можна, звичайно, почекати ще мінімум 8-12 місяців до наступного такого інтенсиву, якщо ми ще раз зважимося його для Вас організувати. А можна за той же час вирішити більшу частину ваших грошових питань, прийнявши рішення діяти (а, може бути, і всі грошові питання).

Тепер деталі ...

19-20 січня о 19: 00 мск пройде інтенсив "Менеджер Wildberries: швидкий старт у трендовій професії 2022 року", на якому в прямому ефірі ви отримаєте максимум застосовної інформації про цю професію. У тому числі-покроковий план для виходу на дохід в 40 тисяч рублів!

Формат живої участі підійде і тим, хто робить перші кроки (або тільки придивляється до професії), і вже більш досвідченим учасникам, більш вільно орієнтуються в Інтернеті. Тому що я і наш довгоочікуваний експерт будемо працювати разом з Вами, ділитися ексклюзивною інформацією і відточувати (або формувати) ваші навички. Причому будуть це робити відразу так, щоб ви мислили і працювали, як 1% кращих фахівців цієї професії на ринку.

Скільки коштуватиме участь?

Чесно сказати, я б із задоволенням порушив наші правила і поставив би за ці 2 дні чек від 10 000 рублів. І це було б справедливо, тому що я справді усвідомлюю унікальність цього інтенсиву.

При цьому я розумію, що ціна в 10 000 рублів за інтенсив явно злякає новачків і не дасть можливості повірити в себе, отримавши корисний і позитивний досвід. Тому ми вирішили зробити інакше... і поставимо дуже доступні ціни. І це буде не 8000 рублів, не 5000 рублів і навіть не 3000 рублів.

Пакет "швидкі гроші":
  • участь у 2 днях інтенсиву
  • Доступ до записів
  • Особистий куратор на весь час інтенсиву (перевірка всіх завдань)
  • Шаблон для розрахунку Unit-економіки (економіки продажів)
  • керівництво "як заробляти від 40 000 руб., вести 2-3 клієнтів, працюючи 4 години в день"
  • Правила створення продає картки товару
  • Чек-лист для аналізу при виборі товару на продаж
при виборі цього пакету ви будете знати більше тонкощів цієї професії, а значить, і стартувати в ній зможете практично відразу!
До слова, я раджу вам вибрати пакет"швидкі гроші". Різниця в ціні мінімальна, і відіб'єте ви її першим же місяцем роботи. Та й кількість бонусів в цьому пакеті просто величезна!

Хочу вас відразу попередити...

Я навіть не можу припустити, як швидко закінчаться місця. Рідко коли вільні місця у нас залишалися вільними до останнього дня. І якщо врахувати, що це абсолютно новий інтенсив, то припущу, що місця закінчаться вже через 3-4 дні.

А ще ми вирішили зробити для Вас подарунок:

При замовленні будь-якого пакета зараз і оплаті протягом 24 годин ви отримаєте:

- Чек-лист для перевірки адекватності керівника перед працевлаштуванням

Так що раджу оплачувати швидко, інакше цей бонус пройде повз (а не хотілося б, адже він дуже цінний).

Як бачите, ми зробили ціни смішними.

Інтенсив буде настільки насиченим, що навіть якщо ви застосуєте 10% з нього, то легко відіб'єте вкладення і примножите їх в майбутньому. Скажу так: цей інтенсив стане незамінною підмогою на старті в професії менеджера маркетплейсів.
https://privatelink.de/?https://navse100.getcourse.ru/page1143?gcmes=20436118809&gcmlg=6624872
 
Угорі