Що нового?

Придбаний [Журнал доктора Комаровського] Короткий курс початківця тата (Євген Комаровський)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 920 ГРН
Учасників: 3 з 13
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 73.6 ГРН
23%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
[Журнал доктора Комаровского] Краткий курс начинающего папы (Евгений Комаровский)
бути батьком всім страшно. Особливо в перший раз. Як перестати сумніватися, навчитися приймати рішення і, найголовніше, захотіти ці рішення приймати?

про курс

З максимально можливою ймовірністю у вашій голові вже склався пазл, відповідно до якого дружина буде займатися дитиною, а ви будете їй в цьому допомагати. Якщо це так-вітаю! Ви-за адресою, і "короткий курс початківця тата" - для вас!

Я хочу пояснити вам, що роль "помогателя" — коли всі принципові" околодетские " рішення приймає мама, а молодий батько дбайливо допомагає в міру того, як знаходить бажання, час і сили,-так от, ця роль примітивна, неефективна і в дуже — дуже близькій/реальній перспективі-деструктивна.

Справжній чоловік не допустить, щоб жінка залишилася одна в ситуації, коли їй страшно, коли тисне тягар відповідальності, коли проблеми із самопочуттям, коли купа сумнівів, коли дефіцит знань плюс надлишок залякує інформації.
Хлопці, я хочу поговорити з вами по-чоловічому. Без всіх цих сюсюкань, голосінь, без діточок, лапочек, ніжок, ручок, вічко, маленьких, миленьких, солоденьких, голодненьких...

Я хочу пояснити, що 50% сімей не витримують випробування першим роком батьківства тільки тому, що Ви, чоловіки, добровільно передаєте ініціативу жінкам, задовольняєтеся вищезгаданої роллю "помогателя", і тоді, як наслідок вашої бездіяльності, сім'я підпорядковує себе інтересам дитини. "Інтереси дитини" часто-густо трактуються жінками (і молодою мамою, і досвідченими бабусями) як їжа, тепло, ходіння дорослих навшпиньки, своєчасне лікування від усього на світі і постійне самокатування в ім'я світлого подвигу материнства.
Я просто зобов'язаний навчити вас тому, що інтереси дитини без урахування інтересів сім'ї — це з високим ступенем ймовірності кінець сім'ї і кінець вашої любові.

P. S.звертаю увагу: "Короткий курс початківця тата" орієнтований насамперед на чоловіків, які:
  • планують батьківство;
  • шукають відповідь на питання " чому все пішло шкереберть?";
  • не хочуть повторювати помилок;
  • хочуть отримати знання і розуміння того факту, що батьківство — це щастя, але за однієї важливої умови: ви готові брати на себе відповідальність і приймати усвідомлені рішення в інтересах сім'ї.
P. P. S. "Короткий курс початківця тата" в цілому не призначений для жінок і особливо протипоказаний жінкам втомленим, невиспаним, голодним, незадоволеним своїм відображенням у дзеркалі. Вам може здатися, що деякі мої висловлювання просякнуті духом сексизму або чоловічого шовінізму. Звичайно, це тільки здається, але навіщо ризикувати і підслуховувати те, що для вас не призначене? Мета у нас спільна — щастя сім'ї. Заради досягнення цієї мети подаруйте справжньому або майбутньому батькові Вашої дитини" Короткий курс... " — і відійдіть в сторону. Ми самі розберемося!

Програма курсу:
  • Підготовка до батьківства
  • початок життя, сім'я, виховання
  • хвороби і проблеми
  • підсумковий розбір з відповідями на питання
чому ви навчитеся:
  • розуміти, що відбувається з дитиною і його мамою, знаходити з ними обома спільну мову;
  • приймати усвідомлені, засновані на логіці і здоровому глузді рішення в інтересах сім'ї;
  • оцінювати рівень досвідченості та експертності друзів, сусідів і родичів;
  • всі майбутні дії і покупки ділити на потрібні і непотрібні, раціональні і стадно-емоційні;
  • планувати щасливе майбутнє своєї сім'ї і втілювати ці плани в життя.
https://komarovskiy.info/courses/dadstart
 
Останнє редагування модератором:
Угорі