Що нового?

Придбаний Зйомка білого на білому (Євген Карташов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 364 ГРН
Учасників: 0 з 25
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 15.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор


Як отримати ідеально білий фон без обробки?

Якщо ви пробували знімати предмети на білому тлі для різних каталогів або інтернет-магазинів, то швидше за все ви знаєте, що це досить витратний за часом процес і швидше за все ви хотіли б скоротити час, який ви витрачаєте на одну фотографію.

Якщо ж ця тема для вас в новинку, то рекомендую вам вивчити два матеріали, які присвячені зйомці предметів на білому тлі і подальшій обробці фотографій в Adobe Photoshop.

Були розглянуті два популярних підходи до такої зйомки-це зйомка з використання лайткуба і предметного столу.

Але в кожному з цих варіантів є один серйозний недолік — фон виходить не ідеально білий, а значить нам доведеться витрачати багато часу на подальшу обробку.

Але ж найчастіше заробіток на подібних замовленнях йде саме за рахунок великого обсягу знімків так як ціна за один предмет зазвичай невелика.

Такі замовлення були б фінансово цікавіше, якби був якийсь спосіб, що дозволяє отримувати практично ідеальний білий фон вже в момент зйомки. Це дозволило б звести обробку кожного знімка буквально до декількох секунд і помітно прискорило б виконання подібних замовлень. Мені це стало цікаво і я почав щільно вивчати цю тему і багато експериментувати.

Щось виходило, щось ні, але в підсумку я знайшов спосіб зйомки білих предметів, при якому фон виходить ідеально білим вже в момент зйомки. При цьому краю предметів не губляться і залишаються чіткими.

Якщо вам цікаво подивитися на резлультати, які дає цей метод і включити його в свій арсенал, запрошую вас вивчити невелику презентацію навчального відео" зйомка білого на білому за методом Євгена Карташова", яке вже завтра можна буде замовити на нашому сайті за невелику плату.

https://privatelink.de/?https://photoshop-master.org/disc187/
 
Угорі