Що нового?

Набір учасників Зміни своє життя з Перукуа. Тариф Стандартний (Перукуа)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 4008 ГРН
Учасників: 0 з 81
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 51.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Для кого ця програма
Якщо ти раніше проходила будь-які мої онлайн-курси, онлайн-ретрити, була у мене на семінарах або концертах, ти розумієш цінність прямої передачі станів, знання, практик і мудрості
Якщо ти шукаєш підтримку, щоб допомогти твоїм "новорічним рішенням" заробити. Принести в твоє життя бажані результати.
Якщо ти не готова "відкочуватися", навіть коли здається, що все проти тебе. Якщо хочеш навчитися використовувати кожну відкривається перед тобою можливість.
Якщо ти хочеш провести найближчі 3 місяці в єдиному полі однодумниць, відчуваючи мою теплу турботливу люблячу підтримку. У полі, в якому складне стає простим, а жорсткі емоції розчиняються в люблячому прийнятті.

щотижня на платформі нашої Програми буде розбиратися одна з 12 найважливіших тем:

  1. батьки
    Як не заплутатися у відносинах з мамою
  2. діти
    Як вибудовувати відносини з дітьми, щоб бути їм опорою і при цьому не зливати в них всю свою енергію і енергію сім'ї
  3. Сім'я
    Як вибудовувати відносини в сім'ї, і що робити якщо вони токсичні або порожні
  4. мене досить
    Як позбутися від негативного уявлення про себе, яке живе в голові
  5. друзі
    Як вибудовувати відносини з друзями/подругами/сестрами
  6. моє тіло
    Як самій отримувати задоволення від тіла (Мастурбація та інші форми самозадоволення)
  7. мої емоції
    Як перестати бути заручницею своїх емоцій
  8. успіх
    Як домагатися успіху не сплачуючи за нього своїм життям
  9. харчування
    Основи правильного підходу до саме твоєї дієти
  10. стимулятори
    Про алкоголь, тютюн і рослини сили
  11. Я-жінка
    Як навчитися розуміти себе (унікальна методика)
  12. Мій дім
    Як зробити свій будинок місцем краси і відображенням тебе
https://privatelink.de/?https://www.peruquois.com/ru/change/
 
Угорі