Що нового?

Придбаний Значення підсумкової цифри (Анастасія Данилова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 6839 ГРН
Учасників: 0 з 69
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 103.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Ви отримаєте відеоуроки курсу: 20 лекцій, загальною тривалістю 25 годин.
Бажання знайти своє призначення спонукає шукати способи втілення. Питання " Хто я, для чого я?"залишаються відкритими навіть при професійній реалізації, гармонійних відносинах з оточуючими.
Прагнення знайти покликання має йти зсередини особистості. Не можна впливати на цей процес, він дуже тонкий. Цифра ж-конкретна характеристика, тому інформацію дає не емоційну, а структурну.
Власним джерелу шляху завжди властивий сенс, він наповнює силою, азартом, живить енергією.
Знання значення підсумкової цифри дає:
  • орієнтири для правильного напрямку,
  • розуміння походження свого шляху,
  • зерно, суть себе, яка буде служити точкою відліку,
  • впевнене, чітке знання себе, що не дозволить маніпулювати вашим рішеннями, діями.
що дасть курс?
  • усвідомлення власної траєкторії руху-розвіються сумніви, з'явиться визначеність, розуміння особистої продуктивності, ефективності будь-якого кроку.
  • розуміння людей-з'явиться довіра близьким, будете бачити особливості потенціалу, глибинні мотиви, питання, які важливо їм вирішити.
  • бачення потреб, резервів персоналу, клієнта, пацієнта; підбір колективу.
Автор і ведуча: Анастасія Данилова.
програма:
  • призначення: з чого воно складається? Призначення як спосіб розуміти свої справжні бажання. Система розуміння людини: від зовнішнього до внутрішнього. Поняття" зерно особистості " — принцип відкривання в собі самому божественного начала.
  • поняття самооцінка і гординя. Завищена і занижена самооцінка-особливості в прояві, способи корекції. Діагностика самооцінки і спосіб її обчислення за датою народження.
  • Система якостей "я є" — "я працюю" — "я маю": спіраль розвитку особистості, основні три точки самореалізації. Якість "Я є" - стан дитини, дозвіл собі бути, прийняття, набір сил і енергії, відпочинок і наповнення. Основна якість, в якому людина народилася. Цифри від 1 до 3. Егоїзм як ціннісна характеристика особистості.
  • цифри від 4 до 6. Стан балансу:" що беру, що повинен компенсувати " як ціннісна характеристика особистості. Цифри від 7 до 9. Альтруїзм як ціннісна характеристика особистості.
  • стан "учнівство": можливість вивчення себе, свого потенціалу і спосіб виходу з точки" Я є "в точку" я працюю " — шлях адекватного дорослішання, розуміння свого місця в світі.
  • якість "Я працюю" — активна життєва позиція, вміння співпрацювати і взаємодіяти зі світом, відсутність конкуренції, вміння брати, розуміння про цілісність процесу, зацікавленість у загальному зростанні і розвитку, відсутність боротьби і порівняння, поняття рівність як відповідність кожної людини його місцю і функції, самореалізація.
  • поняття "склад" - якість, що дає наповнення, спроможність, підтвердження цінності себе і свого шляху, початкове розуміння своїх результатів.
  • два способи "вийти" з дитинства:
    • Перший: розуміння цінності себе, дозвіл собі бути, свобода в прояві особистості, вміння відстоювати свої кордони, пошук дорослішання.
    • другий і більш поширений: боротьба, опір, критика себе, спроба вийти в досягнення результатів і дорослішання, минаючи стан учнівства і способи співпраці зі світом, бажання мати все, що "хочу", за всяку ціну, доказ своєї спроможності.
  • поєднання якостей характеру, іншими словами якостей тесту, матриці, і значення підсумкової цифри: внутрішні конфлікти, коли тест і зерно особистості вступають в протиріччя, способи їх вирішення, а так само можливість побачити в характері набір якостей, що допомагають реалізувати призначення.
  • Сумісність за підсумковою цифрою у відносинах: між батьками і дітьми, чоловіком і жінкою, в діловому партнерстві.
Детальніше на сайті, що продає:
https://privatelink.de/?https://numerolog.club/store/product/12-znachenie-itogovoy-cifry/
 
Угорі