Що нового?

Придбаний Звукотерапія, пакет "самостійне вивчення" (Олена Мордовіна)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1103 ГРН
Учасників: 0 з 25
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 45.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
як це працює?

Нас всюди оточують звуки. Ми можемо їх чути чи ні, але вони впливають на наш організм і внутрішні органи.

У кожного органу теж є звук: він вібрує на своїй частоті, яка визначає його здоров'я. Коли ми відчуваємо емоції, частота вібрації тіла змінюється. Найчастіше б'ється серце, скаче тиск, виділяються гормони. Органи починають працювати неправильно, і ми хворіємо. Звук допомагає повернути кожному органу його природну частоту.

Для занять на курсі не треба вміти співати або розбиратися в нотах. Потрібно знати, які звуки здатні лікувати органи і відновлювати здоров'я. І я про це розповім.

багато сидите і працюєте в напрузі
У вас часто болить спина, шия, затікають м'язи. Турбує хребет, болі в суглобах. В курсі дані звуки, здатні повернути зміщені хребці на місце. Звуки допоможуть точково зняти напругу, розслабити м'язи спини, обличчя, рук і ніг.

Займаєтеся тілесними практиками
Освоїте методи, які допоможуть вашим клієнтам знайти контакт з тілом, стати здоровішими і ефективніше працювати з проблемними зонами. Чи зможете рекомендувати звуки для різних органів.

Чекаєте дитину
Звуки розслаблюють. Добре співати звук для куприка, щоб таз добре розкрився під час пологів. Якщо родова діяльність зупинилася, співаємо звук для скорочень матки.

Працюєте в сфері, пов'язаній з ризиком травм
Ви часто отримуєте травми. У методиці є ранозагоювальні звуки, які допомагають зняти гематоми. Звуки зменшують точковий біль і затискачі в м'язах, допомагають при келоїдних рубцях.

Відновлюєтеся після пологів і хвилюєтеся про здоров'я малюка
Допоможете своєму організму швидше повернутися в норму. Відразу після пологів добре проспівати звук для Атланта і шийних хребців, якщо череп у малюка асиметричний, були складні пологи або кесарів розтин.

Слідкуйте за здоров'ям і хочете бадьорості і сил
Ви за профілактику здоров'я.

Багато проблем з організмом можна поправити за допомогою звуків: заощадити на ліках, походах до лікаря і навіть пластичної операції, якщо вам необхідно, звуки можуть виправити навіть викривлення носової перегородки.

багато сидите і працюєте в напрузі
У вас часто болить спина, шия, затікають м'язи. Турбує хребет, болі в суглобах. В курсі дані звуки, здатні повернути зміщені хребці на місце. Звуки допоможуть точково зняти напругу, розслабити м'язи спини, обличчя, рук і ніг.

Займаєтеся тілесними практиками
Освоїте методи, які допоможуть вашим клієнтам знайти контакт з тілом, стати здоровішими і ефективніше працювати з проблемними зонами. Чи зможете рекомендувати звуки для різних органів.

Чекаєте дитину
Звуки розслаблюють. Добре співати звук для куприка, щоб таз добре розкрився під час пологів. Якщо родова діяльність зупинилася, співаємо звук для скорочень матки.

Працюєте в сфері, пов'язаній з ризиком травм
Ви часто отримуєте травми. У методиці є ранозагоювальні звуки, які допомагають зняти гематоми. Звуки зменшують точковий біль і затискачі в м'язах, допомагають при келоїдних рубцях.

Відновлюєтеся після пологів і хвилюєтеся про здоров'я малюка
Допоможете своєму організму швидше повернутися в норму. Відразу після пологів добре проспівати звук для Атланта і шийних хребців, якщо череп у малюка асиметричний, були складні пологи або кесарів розтин.

Слідкуйте за здоров'ям і хочете бадьорості і сил
Ви за профілактику здоров'я.

Багато проблем з організмом можна поправити за допомогою звуків: заощадити на ліках, походах до лікаря і навіть пластичної операції, якщо вам необхідно, звуки можуть виправити навіть викривлення носової перегородки.
багато сидите і працюєте в напрузі
У вас часто болить спина, шия, затікають м'язи. Турбує хребет, болі в суглобах. В курсі дані звуки, здатні повернути зміщені хребці на місце. Звуки допоможуть точково зняти напругу, розслабити м'язи спини, обличчя, рук і ніг.

Займаєтеся тілесними практиками
Освоїте методи, які допоможуть вашим клієнтам знайти контакт з тілом, стати здоровішими і ефективніше працювати з проблемними зонами. Чи зможете рекомендувати звуки для різних органів.

Чекаєте дитину
Звуки розслаблюють. Добре співати звук для куприка, щоб таз добре розкрився під час пологів. Якщо родова діяльність зупинилася, співаємо звук для скорочень матки.

Працюєте в сфері, пов'язаній з ризиком травм
Ви часто отримуєте травми. У методиці є ранозагоювальні звуки, які допомагають зняти гематоми. Звуки зменшують точковий біль і затискачі в м'язах, допомагають при келоїдних рубцях.

Відновлюєтеся після пологів і хвилюєтеся про здоров'я малюка
Допоможете своєму організму швидше повернутися в норму. Відразу після пологів добре проспівати звук для Атланта і шийних хребців, якщо череп у малюка асиметричний, були складні пологи або кесарів розтин.

Слідкуйте за здоров'ям і хочете бадьорості і сил
Ви за профілактику здоров'я.

Багато проблем з організмом можна поправити за допомогою звуків: заощадити на ліках, походах до лікаря і навіть пластичної операції, якщо вам необхідно, звуки можуть виправити навіть викривлення носової перегородки.
Продажник:
https://privatelink.de/?https://alenamordovina.ru/zvuk
 
Угорі