Що нового?

Набір учасників [zwook.ru] оркестрова музика. Тариф" Базовий " (Михайло Максуров)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3677 ГРН
Учасників: 0 з 55
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 69.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
про тренінг:
  • ти напишеш свій перший трек, використовуючи тільки живі семплірованние інструменти
  • освоїш основні жанри оркестрової музики
  • навчишся працювати з семплером ni Kontakt
  • навчишся мислити не лупами, а поліфонією, історіями та емоційними станами
  • навчишся підходити до написання музики осмислено, висловлювати через неї свої ідеї та емоційні переживання
  • пройдеш через написання треку зі зворотним зв'язком від досвідченого композитора, який писав електронну та оркестрову музику для фільмів, ігор і сольних проектів
6 тижнів інтенсивної роботи під керівництвом досвідченого композитора дозволять тобі "вийти з лупа" і почати писати осмислено, масштабно, із застосуванням всіх основних композиторських технік. Я розповім, як професійно працювати з живими інструментами і поселити в свій комп'ютер справжній оркестр, як його правильно зводити, щоб він звучав природно.

Ти навчишся міксувати живий і електронний звук таким чином, що слухач не відрізнить, де закінчується різкість і чіткість електроніки і починається жвавість і природність струнних і мідних. При цьому ти навчишся чути" пластмасу " недостатньо природної інтеграції живих інструментів. Зможеш імітувати неточність "живого" виконання і конфігурувати звучання оркестру так, як тобі потрібно - для більш ніжного або потужного звучання.

Я не можу пообіцяти тобі, що ти відразу навчишся писати красиво і природно: це багато в чому залежить від бажання і здатності вчитися. Але я можу гарантувати, що ти отримаєш всі необхідні інструменти і знання, щоб розкрити в собі композитора і почати саме писати музику, а не продюсувати треки.

Продажник
https://privatelink.de/?https://zwook.ru/course/orkestrovaa-muzyka-bazovyj-kurs
 
Угорі