Що нового?

Придбаний З пункту А до пункту Я (Олексій Корзов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2942 ГРН
Учасників: 1 з 26
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 117.7 ГРН
4%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор


звідки така назва? Я зібрав в цей курс все, що вивчав з 2008 року в області фотографії, психології та маркетингу. В першу чергу курс, звичайно ж, розрахований на новачків. Якщо ви абсолютно не розумієте, як працює ця клацає коробчонка у Вас в руках — Ласкаво просимо. Але думаю, що і досвідчені фотографи зможуть подчерпнуть для себе щіпку корисної інформації.

Зверху ви бачите галерею моїх робіт. Я абсолютно впевнений, що після курсу ви зможете отримати такий рівень. Якщо будете уважно слухати, розбиратися і робити домашні завдання.

Важливо! Курс - це не бездушне посилання на вісім відеоуроків! Це заняття (стріми) + відеоуроки.

Заняття будуть проходити по понеділках і четвергах в ранково-денний час (щоб захопити Далекий Схід).

Якщо ви не зможете бути присутнім на стрімі, запис зберігається. Чи можна качати записи? Можна, я не проти. Чи можна заливати це на торренти або перепродувати? У важкий час живемо, тому і тут забороняти Я вам нічого не можу. Але краще збережіть на все життя конспекти і ні з ким не діліться.


1 заняття " Привіт, яку камеру і об'єктив порадиш?"


● Відповідаю на всі найпопулярніші питання коротко, по справі і з неймовірним бажанням заощадити вам гроші і вберегти від непотрібних покупок.

● Оцінка робіт учасників курсу та коментарі.

● Що таке фотографія? Чому при певних знаннях хтось творить шедеври, знімаючи на телефон, а у кого-то камера за сотню тисяч знімає смітник.

● Що таке експозиція, експонометр та експозамір? Як камера підказує нам заздалегідь, чи не хрень ми зараз створимо?

● Непотрібні режими Вашої фотокамери - 10 секунд.

● Потрібні режими Вашої фотокамери. У чому відмінність всіх цих Av, Tv, p?

● Як відчувати себе впевнено, коли на вашій камері встановлений режим M?

● Всього три значення, а плутанина чомусь виникає. Все про витримку, діафрагму і світлочутливості

● Формат Raw? Це який важить до фіга? Навіщо він взагалі потрібен?

● Баланс білого, творчий стиль, контраст, насиченість та інші налаштування, яким ми надаємо надто велике значення.

● Оптимальний бюджетний набір для створення знімків.

Домашнє завдання: зйомка будинку з урахуванням отриманих знань.


2 заняття "Хай буде світло!"

● Чому навіть найкрутіша камера в темній кімнаті виявиться марною?

● Який буває світло?

● Як навчитися ловить світло?

● Які бюджетні прилади можна купити для створення перших шедеврів? Забігаючи вперед: у багатьох вже все куплено

● Постійне та імпульсне світло

● Жорсткий і м'який світло. Принципові відмінності. Що круто, а що не круто? Або все круто?

● Малює, заповнює, контровий. Не вчимо визначення, а розумінням навіщо вони взагалі потрібні

● Як керувати світлом? Відбивачі, розсіювачі і те, чим їх можна замінити (готуйте старі білі футболочки)

● Просунуті, але досі не дуже дорогі джерела світла: Китайські спалахи, фотофонарі, світлодіодні стрічки

● Особливості роботи з камерою під час використання постійного світла

● Особливості роботи з камерою під час використання імпульсного світла

Домашнє завдання: зйомка будинку з урахуванням отриманих знань.

3 заняття "композиція і контраст"

Відразу скажу: я не є задротом, що робить свої кадри строго за правилами. І моє навчання спрямоване на розвиток смаку, а не втовкмачування того, що не особливо-то вже і працює

● Основні прийоми

● Як домагатися контрасту на знімку, а не в Фотошопі повзунком

● Розбір відомих робіт з метою аналізу композиції і контрасту

● Кадрування. Як з втраченого кадру отримати відмінний?

● Приклади, що показують, як на одному і тому ж місці можна зробити красиво, а можна огидно. Все про присідання, лежання на землі і підйом на високі точки

● Відображення, призми та інші прийоми. Що буде, якщо направити ліхтарик в чайничок, повний води? Ууууух Краса!

4 заняття "Кради як художник"

● Де шукати натхнення?

● Як розбирати чужі роботи, не ахаючи і охаючи від подиву, а зчитуючи виконані фотографом дії?

● Як систематизувати вхідні референси?

● Як систематизувати вхідні знання?

● Де шукати ці самі вхідні знання?

● Вчимося користуватися гугл документами і таблицями

● Вчимося фіксувати розбори чужих робіт з метою повторення. (повторити все одно не вийде)

● Складаємо план першої творчої зйомки

● Як змусити кадри грати між собою?

● Чому серія-це не просто набір однакових фотографій?

● Демонструю на прикладах, як я повторив те, що закидав в сохраненки

Домашнє завдання: збираємо перший гугл документ з референсами і намагаємося його повторити.

5 заняття " Зніміть це негайно на вулиці!"


Формат заняття: заздалегідь записане відео з вуличної зйомки. Пояснення дій, демонстрація "добре/погано", ті самі лежання на землі, підйоми на сходи. Робота з фотофонарями і спалахами.

Відео висилається за пару днів до онлайн зустрічі. На зустрічі все ще раз обговорюється, потім питання.

Домашнє завдання: Вулична портретна зйомка.

6 заняття " Зніміть це негайно в приміщенні!"

Формат заняття: демонстрація зйомки в реальному часі (стрім).

● Робота з фотофонарями

● Робота зі спалахами

● Робота зі світлом з вікна

● Розсіювачі, відбивачі, прапори, шторки та інші страшні слова

● Діалог з моделлю

● Отримання емоцій

● Зйомка деталей для доповнення серії

Домашнє завдання: портретна зйомка в приміщенні.

7 заняття "обробка"


Мета заняття: довести, що якщо исходник огидний, то обробка його і не врятує. А якщо исходник хороший, то можна підкреслити достоїнства в графічних редакторах, не витрачаючи на це добу

● Проявка RAW. Відмінність Camera Raw, Lightroom, Capture One. Де ж краще? (відповідь-скрізь круто)

● Як витягнути з RAW максимум?

● Чому пресети-гівно?

● Які повзунки крутити, щоб ось треба яскравіше, ага, а тут темніше, ага, а тут можна обсягу додати? Клааааасс!

● Ретуш у Photoshop. Частотне розкладання, Dodge and Burn не заумними словами і діями

● Головні помилки при ретуші

● Підміна текстури. Як зняти шкіру з одного і пересадити на того, кому з нею менше пощастило

● Робота з масками

8 заняття "красива зачіска"

Мета заняття: причесати Ваше портфоліо і соціальні мережі. Заняття проходитиме у форматі розбору профілів студентів. На завершення демонструю, як запускаю рекламу, на кого, навіщо і чому.
Старт потоку-31 Серпня

Продажник
https://korzov.com/onlayn-kurs
 
Останнє редагування модератором:
Угорі