Що нового?

Придбаний Лімфатичний самомасаж для самостійного проведення в домашніх умовах (Ольга Шишова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1284 ГРН
Учасників: 2 з 35
Організатор: Маргот Маргот
Статус: Збір коштів
Внесок: 38.2 ГРН
6%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Ви отримаєте унікальні знання та практичні рекомендації:

Заняття 1. Самодіагностика перед лімфатичним самомасажем.

Будь-яка робота з тілом обов'язково починається з діагностики. На першому занятті я розповім про механізми роботи лімфатичної системи.
І звичайно, на собі і своєму учневі я покажу, як визначити зони застою лімфи з положення сидячи і стоячи, і визначити:
  • стан мозкового кровотоку і кровообігу в тілі;
  • стан слизових дихальної системи і шлунково-кишкового тракту;
  • наявність запальних процесів і т. д.
Ми детально розберемо такі важливі аспекти самомасажу, як:
  • постановка пальців і рук при діагностиці;
  • відпрацювання навички чути своє тіло;
  • трактування відчуттів, що виникають при діагностиці лімфи.

Заняття 2. Лімфатичний самомасаж ключиць, шиї і голови.

Всі ми знаємо, що все починається з голови. І здоров'я теж. Самомасаж, якому ви навчитеся на цьому занятті, дозволить розвантажити застійні зони в плечах, шиї, голові. Таким чином Ви забезпечите собі повноцінне кровопостачання головного мозку, верхніх дихальних шляхів, органів зору, слуху, нюху і так далі.

Крім того, ви знайдете відповіді на такі питання, як:
  • З чого починати і в якій послідовності виконувати самомасаж голови і шиї?
  • Як правильно виконувати рухи руками?
  • Які виникають помилки при масажі і як їх не допустити?
  • Як за рахунок масажу впоратися з такими проблемами, як алопеція (облисіння), хронічний кон'юнктивіт, хронічний отит, риніт, мовні відхилення у дітей?
  • Як проводити профілактику катаракти і глаукоми, гаймориту, пародонтиту та інших хвороб зубів і ясен?
Розтирання і защелачивание тіла.

У цьому відео я покажу і руху, і інструменти, якими найкраще проводити розтирання. Знати і виконувати сухе розтирання особливо корисно, коли не вистачає часу на повноцінний самомасаж.

З його допомогою ви зможете:
  • нормалізувати тиск (гіпотонія і гіпертонія);
  • провести профілактику атеросклерозу;
  • відновити місцевий імунітет слизових рота;
  • поліпшити кровотік після будь-яких стоматологічних втручань;
  • прибрати синдроми сухого ока;
  • зняти набряклість обличчя і поліпшити живлення шкіри обличчя (косметологічний ефект) і багато іншого.
Защелачивание-один з кращих інструментів для вашого тіла, він дає оздоровчий і омолоджуючий ефект. Приступати ми до нього можемо після того, як досягнута легкість в голові, про що ми говоримо в попередньому уроці. А тут ви дізнаєтеся, як саме проводити защелачивание препаратами Віватон або просто господарським милом.



Заняття 3. Лімфатичний самомасаж грудей і живота.

Груди і живіт - це такі життєво важливі внутрішні органи, як серце, легені, печінка, нирки, органи травлення і сечостатева система, а також кістково-м'язова система, включаючи хребет.

У першій частині заняття я розповім, як усунути лімфостаз верхніх кінцівок і грудей, підготувавшись тим самим до самомасажу лімфатичних вузлів внутрішніх органів.

У другій частині заняття я показую, якими рухами ви повинні проводити самомасаж області легенів і живота.

Це відео-справжня знахідка для вас, якщо:
  • ви ведете сидячий спосіб життя;
  • ви займаєтеся спортом з навантаженням на плечовий пояс (Важка атлетика, Плавання, бокс і т. д.);
  • ви страждаєте від задишки, хронічних хвороб дихальної, серцево-судинної системи та шлунково-кишкового тракту;
-ви відчуваєте дискомфорт через здуття живота, газоутворення, проблем з регулярним стільцем;
- ви маєте шви після операцій, травм, кесаревого розтину.

Заняття 4. Лімфатичний самомасаж рук і ніг.

Проблеми захворювання суглобів, переломи, грибок нігтів, тендовагініт, варикоз, дерматити і нейродерміти, навіть сухість шкіри - все це наслідки запущеного лімфостазу, від якого ви можете самостійно позбутися. Як саме, показую на собі і своєму учневі.

Ви дізнаєтеся, як провести самодіагностику верхніх і нижніх кінцівок, а потім опрацювати за допомогою масажу, розтирання і защелачивания руки і ноги від пахвових і пахових лімфовузлів до кінчиків нігтів в прямому сенсі.

Після цього уроку Ви зможете самостійно:
  • забезпечити собі легкість руху навіть при сидячому способі життя, забути про скрипучих колінах і клацають суглобах;
  • зміцнити судини кінцівок;
  • прибрати набряклість і целюліт;
  • зробити нігті здоровими, шкіру гладкою, ноги і руки красивими.
Заняття 5. Лімфатичний самомасаж спини.

Найпоширеніший питання на тему самомасажу - як же дотягнутися до спини? Адже спина-це здоровий хребет, а його стан впливає на все тіло.

Я покажу вам техніки самомасажу, які дозволять:
  • прибрати лімфостаз з шийно-комірцевої зони;
  • позбутися від "вдового горбика";
  • опрацювати саму важкодоступну межлопаточную область;
  • закривати поперек;
  • вилікуватися від гриж, протрузій, запалення сідничного нерва;
  • повернути своїй спині гнучкість і пряму поставу.


Заняття 6. Лімфатичний самомасаж грудей, живота, рук і ніг лежачи.

Якщо самомасаж голови і шиї потрібно робити з положення сидячи або стоячи, то з іншими зонами ми можемо працювати в тому числі з положення лежачи. Адже є дні, коли сил зовсім немає. А також є пацієнти, які за станом здоров'я не можуть проводити самомасаж навіть сидячи.

З цього уроку Ви дізнаєтеся додаткові можливості лімфатичного масажу лежачи:
  • як провести самодіагностику і опрацювати лімфостаз внутрішніх органів;
  • як провести профілактику трахеїту, бронхіту, хвороб легенів, а також відновити здорове дихання після захворювань дихальної системи;
  • як поліпшити імунітет шлунка і жовчного міхура;
  • як прибрати запальні процеси в кишечнику, в тому числі синдром роздратованого або дірявого кишечника;
  • як швидко і легко прибрати лімфостаз верхніх і нижніх кінцівок.
Крім того, я покажу поетапну техніку защелачивания нижніх кінцівок, що ще зручніше робити з положення лежачи на спині.

Заняття 7. Лімфатичний самомасаж спини лежачи.

У положенні лежачи на животі доступ рук до спини сильно обмежений. Але є лімфовузли, які лежачи відпрацьовуються ще ефективніше. Цим особливостям я і присвятила цей невеликий відео-урок.

Дізнайтеся, як опрацювати плечовий пояс, поперековий відділ і сідничний нерв вручну або за допомогою підручних інструментів.

https://online-shishova.ru/sam
 
Угорі