Що нового?

Придбаний Навчання методу 5.0. Тариф "Базовий" (Юлія Івлієва)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 62500 ГРН
Учасників: 4 з 226
Організатор: Маргот Маргот
Статус: Збір коштів
Внесок: 287.6 ГРН
1%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Юлія Івлієва - розстановник, психотерапевт, енерготерапевт. Учениця Тальписа.
Багато знань, багато практики, розробила свій спосіб роботи в метод, який дозволяє отримати результат в лічені хвилини і навчить йому вас! Це не класична психотерапія, а зцілення через правду і фрази "я визнаю і приймаю".

Це навчання для тих, хто хоче почати працювати як майстер, але у нього немає методу, в якому він може працювати.

програма:
  • Діагностика
    • Як зчитувати людей, на що дивитися, як інтерпретувати
  • опис методу
    • за яким принципом складати фрази для опрацювання.
  • Практика
    • учасники по черзі будуть в ролі терапевта і клієнта.
  • прикольну штуку зловила - є поодинокі випадки людей, хто не був на методі.
  • і стверджує, що метод не метод, а Всесвіт або розстановки.
  • є версії, що я викладаю чиєсь чуже напрямок.
  • є версії що у мене класний продюсер (спойлер - його немає, я жмот і ні з ким не ділю виручку).
  • є версії, що хтось робить за мене, або що я краду чужу працю.
  • дорогі, так не працює. Я щиро вважаю, що інфоциган не існує - будь - яка інформація що людина несе - вона або їм вже прожита, або якщо ще немає-світ швидко організовує щоб прожив.
  • і якщо спікер заявляє про щось, то він це проживе.
  • тому не існує викладачів брехунів. Їх світ просто "винесе".
  • невже хтось думає, що мене б взагалі пустили з методом в маси, якби там було злодійство інтелектуальної власності?
Все що я даю в методі - прожито мною через величезну кількість особистих сесій/групових сесій/розстановок/енерготерапій/регресу.

Метод складається з двох частин - діагностики за 5 секунд і роздільних фраз.
У цьому його простота. Не обов'язково ставити фігури, як в розстановках або у вселенку. Не обов'язково слухати всю таємницю клієнта, як в гештальт. Не обов'язково взагалі знати що саме там сталося. Ти заходиш і відразу легалізуєш. Без деталей. Відразу під корінь.

за допомогою методу можна працювати одночасно з 500+ людей і опрацьовувати всі запити одночасно. У розстановках або у Вселенку так не роблять. У регресії тим більше.
При цьому я щиро люблю всі методи психотерапії і прямо зараз чекаю літак в Єгипет, щоб в місцях сили пройти розстановки.
Просто хочу на березі провести межу-що є різниця методів.
І всі методи хороші і кожен вибере своє. Тільки не треба кидатися з під тишка какахамі і звинувачувати мене в привласненні чужих методів.
Розумію, що когось бомбить. Але це питання вже не до мене - а до вашого терапевта.
https://privatelink.de/?https://witchesameli.ru/method
 
Угорі