Що нового?

Придбаний Що потрібно робити щодня (Ольга Шишова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 732 ГРН
Учасників: 1 з 19
Організатор: Маргот Маргот
Статус: Збір коштів
Внесок: 40.1 ГРН
5%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
мої дорогі Передплатники, студенти, пацієнти. Я практично кожен день спілкуюся з Вами на прийомі і після робочого дня дивлюся і відповідаю на ваші питання, які завжди полягають в одному: що робити? Коли? Скільки? і як?

Виходячи зі свого досвіду я вибрала особливий комплекс заходів і моїх рекомендацій, тому-що практика показала ефективність, а краще ніж практика про ефективність ніхто не розповість.

Якщо ми застосовуємо тривало одну і ту ж методику і вона дає ефект, ми говоримо, що ця методика працює. Тому я пройдуся по всіх своїх методиках і відповім на Ваші запитання: Скільки? Коли? Как? Яка кількість?

Я зосередилася на кращих своїх методиках і постаралася для Вас піднести тему виділяючи головне із загальної кількості.

Я вам поясню, покажу, і розповім саме про механізм щоденних заходів. Тому-що відкласти на завтра, значить отримати проблему. Я хочу щоб ви були здорові з моїми методиками і рекомендаціями, знали всі тонкощі і впевнено їх застосовували на практиці.

Виконуючи найважливіші заходи, ви зможете попередити захворювання, відновити здоров'я і прибрати ті проблеми, які у Вас вже є. Будьте здорові!

Що потрібно робити кожен день: що, коли, скільки і як, для відновлення і підтримки здоров'я


Ласкаво просимо на онлайн-курс "що потрібно робити щодня: що, коли, скільки і як, для відновлення і підтримки здоров'я", який присвячений розбору щоденних заходів, що дозволяють поліпшити стан здоров'я.

Мене завжди запитують, що краще і цікавіше: "дивитися безкоштовні відео або проходити платний онлайн-курс?". Відповідь на це питання очевидна: ви можете дивитися відео із загального доступу і черпати з них корисну інформацію, а можете скористатися онлайн-курсом і отримати ємні відповіді на питання з конкретної проблеми.

Цей онлайн-курс відрізняється від попередніх, адже в ньому зібрана цінна інформація по комплексному підходу до оздоровлення організму. З його допомогою ви дізнаєтеся:
● Чому так важливо проводити щоденні заходи, спрямовані на оздоровлення нашого організму і як правильно визначити їх перелік для підтримки здоров'я;


● Як працює діафрагмальне дихання і яким чином з його допомогою можна запобігти появі локального лімфостазу;

● Чому не варто просто лежати на дивані і скупитися на часі, витраченому на оздоровлення за допомогою вібраційно-дренажної гімнастики;

● У чому полягають особливості досягнення якісної іннервації крові в тілі при защелачивании зон болю просоченням з екстрактом "Віватон";

● Чому так важливо формувати звичку допомагати роботі імунітету і привчатися до щоденного розтирання тіла з самого дитинства;

● Як їжа може стати помічником або шкідником для організму і в чому полягають принади ротаційної дієти;

● Чому процес відновлення здоров'я не може бути обмежений одним заходом.
● Як проводити самодіагностику, а головне для чого проводити лімфатичний самомасаж щодня, а також в чому полягає техніка виконання вправ для рухів лімфи в тілі;


https://privatelink.de/?https://online-shishova.ru/sale_zdorovie
 
Угорі