Що нового?

Як поповнити свій гаманець на форумі українською карткою?

admin

Administrator
Команда форуму
Як поповнити свій гаманець на форумі українською карткою?

Можна швидко купити монети тут

2 способи:

1. ObmenkaUa. Поповнення від 400 грн.
2. Freekassa. Поповнення від 500 грн.

Важливо!

  1. Якщо платіж не проходить, то включіть VPN, щоб у вас був український ip (навіть, якщо ви в Україні перебуваєте)
  2. Переводите тільки рівно ту суму, яку ви вибрали при замовленні. Наприклад, якщо ви вибрали суму 506,7 грн, то переводити потрібно рівно 506,7 грн. Не потрібно платити 507 грн або 506 грн.
 
Останнє редагування модератором:

viktoria

Member
Добрий вечір.
Скористалася ObmenkaUa. Оплатила 668 грн і включила VPN в Україні (Харків), але переказ не зарахувався. Що робити?
 

Povsak

New member
Гроші з картки списались, а монети не зарахували. Через obmenka.
В яку службу підтримки писати??
 

Vicki

New member
Добрий день! Я поповнила гаманець на 550 грн через ObmenkaUa.
Далі ви самі знімете гроші на курси, які я замовила? ))
 

Квітка

Модератор
Команда форуму

Kapushonka

New member
Доброго дня! Гроші з карти списались . Написала на сайті спочатку довго висів що « обробка платежа» потім зніме вся на « Час переказу вийшов здійсніть інший переказ» Але ж гроші списалися ! На сайт ObmenkaUa я зайти не можу , бо пише що регламентні роботи . Ну клас! Дякую
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Доброго дня! Гроші з карти списались . Написала на сайті спочатку довго висів що « обробка платежа» потім зніме вся на « Час переказу вийшов здійсніть інший переказ» Але ж гроші списалися ! На сайт ObmenkaUa я зайти не можу , бо пише що регламентні роботи . Ну клас! Дякую
Доброго дня! сюди напишіть будь ласка https://skladchina-ua.com/support-tickets/ . вручну проведемо платіж
 

Hasanito

Member
а якщо сума замовлення менша ніж мінімальний платіж, чи не можна на майбутне закинути на гаманець? чи просто добрати ще курси до тієї суми?
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
а якщо сума замовлення менша ніж мінімальний платіж, чи не можна на майбутне закинути на гаманець? чи просто добрати ще курси до тієї суми?
"чи не можна на майбутне закинути на гаманець?" Так
 

joe

New member
Доброго дня,
Надішліть будь-ласка реквізити, щоб поповнити гаманець карткою.
Бо ці варіанти фрікаса i обменка - це не якийсь треш
 

krenritt

New member
Доброго дня.
Хотів поповнити баланс(монети), гроші с картки списані але на балансі нуль.
Сплатив через OBMENKAUA
Скрін про оплату є.
 
Останнє редагування:

R_Vlady

New member
Доброго дня. Можна мені реквізити на українську картку? В мене немає можливості поповнити іншим способом
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Доброго дня.
Хотів поповнити баланс(монети), гроші с картки списані але на балансі нуль.
Сплатив через OBMENKAUA
Скрін про оплату є.
Доброго дня.
Вам автоматично нараховані монети були через кілька годин. Іноді obmenka UA так працює.
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Доброго дня. Можна мені реквізити на українську картку? В мене немає можливості поповнити іншим способом
Доброго дня. я вам в реквізитах видав 3 способи як ви можете це зробити. Переходьте будь ласка за моїми посиланнями, які я вам дав.
 
Угорі