Що нового?

Набір учасників Безлімітний Google Drive. Новий аккаунт (Kashtanka)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 9192 ГРН
Учасників: 0 з 74
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 129.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Переглянути вкладення 27788


Прошу не плутати його з іншими Гугл хмарами!

просто оплатили раз і все. Немає щомісячних оплат. Оплата разова!
у чому відмінності даного хмари від інших гугл хмар?

  1. Це новий аккаунт (не підв'язується до вашого аккаунту, видаю новий логін і пароль)
  2. Ця хмара бачить програма AirExplorer (так ви можеет підв'язати туди свою хмару і працювати через цю програму, ті хмари, що підв'язувалися до ваших акаунтів так не могли)
  3. Більше не потрібно стискати файли в RAR архів, щоб поділитися посиланням (тепер ви просто завантажуєте файли папкою, без стиснення, в ній може бути багато інших папок і поділитися посиланням)
  4. При вході попросить ввести логін і пароль і тут же його змінити.
  5. Так само ви отримаєте програму для управління хмарою, так як робота через браузер не дуже зручна затія.
  6. Довічний доступ
  7. у комплекті буде лежати назва браузера, завдяки якому ваша завантаження файлів буде швидше, ніж наприклад на Яндекс браузері (Я не знаю в чому прикол, але реально в тому браузері, що Ви отримаєте, все просто літає! Він безкоштовний, просто про його назві мало хто знає!)
Мої рекомендації:

Використовуйте хмару для різних цілей, але не забувайте про копії своїх файлів і на іншу хмару. Наприклад я маю рівно таку ж копію на іншому хмарі і не переживаю, якщо раптом будуть санкції або ще що. Так само саме це хмара використовую для передачі файлів різного роду. Свої особисті файли і які мені важливі зберігаю на 2 жорстких дисках, 2-х 32ГБ флешках і 1 копія на Яндекс Диску під паролем.

інші складчини розділу
Останнє редагування: 2 жов 2019
#1
Kashtanka, goto/post?id=847122#post-847122
 
Угорі