Що нового?

Поповнення гаманця форуму банківською карткою

admin

Administrator
Команда форуму
Вітаю! Шановні учасники клубу, у даній темі залишайте, будь ласка, заявки на поповнення гаманця форуму українською банківською карткою. З вами зв'яжеться організатор або модератор і видасть банківські реквізити картки в особистих повідомлення. Дякую.
 
Останнє редагування модератором:

Irinaa

New member
Доброго дня! як можна поповнити гаманець? Тиждень вже мучаюся, веду листування з модератором, не можу розібратися, куди йому написати в особисті
 

Маргот

Организатор
Доброго дня! як можна поповнити гаманець? Тиждень вже мучаюся, веду листування з модератором, не можу розібратися, куди йому написати в особисті
Я відправила номер картки приват. Платите, і я зараховую монети.
 

4036marina

New member
Доброго дня. Я Вам вже наче відповідала?! На ту саму картку перераховуєте гроші, і я Вам зарахую моменти.
Прошу вибачення, не до кінця розібралась. Поповнила 1000 грн, 10.04.2023, о 23.52 по києвському часі.
 

Маргот

Организатор
Прошу вибачення, не до кінця розібралась. Поповнила 1000 грн, 10.04.2023, о 23.52 по києвському часі.
Прийшло 1000 гр. зарахувала Вам на баланс. У Вас є листування зі мною, не видаляйте, якщо потрібно ще відправити гроші, пишіть туди. Щоб не загубилось тут. Я зараз продублюю.
 

Маргот

Организатор
Шановні клієнти. Не треба кожного разу писати тут, коли Ви бажаєте поповнити монетами. Якщо я Вам вже відповідала, та надсилала в особистому повідомленні реквізити з номером карти приват, просто пишіть в тому листуванні. В верхньому правому кутку кнопка конвертик, там переписка зі мною.
Поповняйте картку, пишіть там суму та час, і я Вам зарахую.
В цій темі пишуть перший раз, лише щоб я надіслала номер картки.
 

Tatvzv

New member
Вітаю! Шановні учасники клубу, у даній темі залишайте, будь ласка, заявки на поповнення гаманця форуму українською банківською карткою. З вами зв'яжеться організатор або модератор і видасть банківські реквізити картки в особистих повідомлення. Дякую.
 
Угорі