Що нового?

Придбаний 1 000 000 рублів за осінь в телеграмі (Влад Невський)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1067 ГРН
Учасників: 0 з 48
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 23.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Привіт всім читаючим мій канал. На зв'язку Адмін 5 бізнес ідей. Дочитай пост до кінця. Це важливо. Готовий почати? Сподіваюся, тобі зараз нічого не заважає і ти зануриш свою увагу в даний текст в найближчі 3 хвилини. Відповідай, будь ласка, на питання. Тобі подобається мій канал? Думаю, що так. Тому що ти підписаний на нього. І читаєш. І не тільки читаєш, а й черпаєш цікаві ідеї для заробітку або бізнесу, а можливо вже реалізував деякі. (До речі, судячи з ваших подяк, вас багато, більше кількох сотень точно) я радий цьому. Ти, напевно, не перший день живеш і розумієш, що просто так в житті нічого не буває. Скрізь відбувається взаємообмін. Кожна людина робить свою роботу і отримує за це щось. Я даю вам свіжий і якісний контент, ідеї, мануали, схеми заробітку. Реально робочі, на хвилиночку. Просто береш і робиш. А що отримую я? Про це вже замислюються небагато. Зараз я хочу, щоб розумні люди, як ти, зрозуміли дуже важливу річ.
  • Телеграм канали будь-якої тематики - це заробіток для їх власників.
  • канали з тематикою заробітку-це одна з найбільш грошових ніш в телеграмі. (Сюди входять бізнес ідеї, схеми заробітку, бізнес блоги)
трохи про мої результати
  • на даний момент мій канал налічує майже 80 000 чоловік.
  • я пройшов багато етапів від спадів до підйомів. Зараз я стабільно зросту вгору в цифрах передплатників і цифрах доходу.
  • коли я тільки починав, я заробляв з каналу 5-10 тис. на місяць і був невимовно радий. Адже я заробив САМ на своєму проекті. В ІНТЕРНЕТІ. Так, це було круто.
  • скільки виходить зараз? По-різному. Зараз я варіюю на цифрах 200-400 тис. руб на місяць. За осінь я чесно заробив свій мільйон. Це приблизно 300 + тис. на місяць.
https://privatelink.de/?https://telegra.ph/Kejs-1-000-000-rublej-za-osen-v-Telegrame-12-10?7ec7185b
 
Угорі