Що нового?

Придбаний 100 секретів про нього. Секрети чоловічої психології (Рина Піантаніда)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 734 ГРН
Учасників: 0 з 35
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 21.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Для тих, хто хоче знати закони, за якими будуються відносини в парі, як потрібно вибирати чоловіка для себе, як можна управляти таким "некерованим" почуттям, як любов, створений відеокурс "100 секретів про нього".

Ось і задумала я вам в цьому відеокурсі показати ті області, в яких психологія чоловіка відрізняється від нашої, а також дати конкретні способи, техніки і рекомендації, як потрібно правильно вибирати чоловіка, а потім будувати і управляти відносинами до загальної радості і благоденства.

Цей видекурс складений з модулів, проведених окремо один від одного, але це навіть не применшує, а додає цінності йому. Оскільки в них є живі питання і зворотний зв'язок учасниць, присутніх в онлайн-лайні. А це завжди цінно, адже як правило у нас в головах рояться одні й ті ж питання.

З програмою кожного модуля, що увійшов в відеокурс" 100 секретів про нього " ви можете ознайомитися нижче. Крім цього кожна володарка цього відеокурсу отримує додаткові бонуси, про які я теж розповідаю в кінці сторінки.

програма відеокурсу:
100 секретів про нього. Психологія чоловіка і жінки
Модуль 1. Створюємо адекватний запит для МММ
Модуль 2. Три кроки до МММ, щоб стати ЖЕМ
Модуль 3. Серцю не накажеш? Як керувати любов'ю
Модуль 4. Дев'ять секретів щасливого союзу
Модуль 5. Як позбутися від комплексу халявчицы?

Модуль 1. Адекватний запит на чоловіка моєї мрії. Як не завищити і не занизити планку?
Нещодавно я була здивована, хоча мене-то за час консультування та тренінгів, здивувати справа непроста! Прочитала коментар: "треба ж, я ніколи не думала раніше, а який чоловік мені потрібен?"Написала не юна спокусниця, а як раз доросла і зріла жінка.

Головна помилка жінки і в реальних і в віртуальних знайомствах - ми не знаємо, чого ми за великим рахунком стоїмо, ми не знаємо, кого ми шукаємо.

Уявіть, що ми прийшли в магазин, не знаючи, що шукаємо, не знаючи, скільки грошей у нас в гаманці. Як довго ви будете блукати між полицями, шукати не знаю що, не розуміючи, на що ви можете розраховувати по грошах, і що ви знайдете в результаті?

Безумовно, кожна осудна жінка посміється над цією ситуацією. Але факт полягає в тому, що у відносинах ми часто діємо саме так.

Інтернет та й реальний простір-це великий ринок женихів і наречених, як би це не звучало цинічно. Чим швидше ви приймете цю думку і почнете діяти у відповідності з нею, тим швидше вас чекає успіх на особистому фронті.

Швидше починайте вивчення цього модуля, час не чекає!

Що ви дізнаєтеся в цьому модулі?

Я буду рада, якщо в процесі нашої роботи ви впізнаєте... себе.

Хоч трохи. Для старту цього буде цілком достатньо!

Що Ви отримаєте в модулі 1?
  • розуміння того, що я робила неправильно, що блокувало отримання результату, набуття сімейного щастя – великого і справжнього?
  • в якому напрямку потрібно змінювати свої думки і вчинки, щоб отримати те, чого не мала раніше?
  • Як створити на папері і в голові образ реального чоловіка, який буде моїм щастям?
Тривалість Модуля 1 – 71 хвилина.

Модуль 2. Три кроки до чоловіка моєї мрії, щоб стати жінкою його мрії
Кожна жінка мріє знайти МММ, але не кожна замислюється над тим, щоб стати для чоловіка ЖЕМ. Мені здається, ось це збіг і гарантує довгу любов і міцні узи.

Якщо ми дійсно хочемо знайти чоловіка своєї мрії, варто подумати, що в нас не вистачає для жінки його мрії.

Це навіть не те, що не вистачає, а скоріше, ми не можемо показати товар особою, акцентувати увагу чоловіка на тому, що він хоче бачити в жінці, а то, що ви маєте ще нехай буде для нього приємним бонусом.

Нещодавно мені було поставлено питання-як повірити в те, що ти гідна саме МММ?

Дійсно, взяти і замовити собі олігарха або принца – просто. Але як постійно вірити в це-коли не завжди віриться?

Не дивлячись на уявну різницю в цих питаннях, вони мають один корінь, з яким ми і будемо розбиратися в модулі 2.
  • Як навчитися вірити в те, що "замовляєш" по максимуму?
  • Як пройти ці три кроки, від того, що на тебе не звертає уваги ніхто, до того, що ти не тільки залучиш, а й утримаєш біля себе підходящого чоловіка?
  • Як стати ЖЕМ, що чоловіки бачать в жінці в першу, в другу і в третю чергу?
  • і найважливіше-на солодке - з чого складається жіноча любов, і як навчитися любити – не закохатися, не втратити голову, а любити і бути коханою протягом тривалого часу?
* МММ-чоловік моєї мрії

* ЖЕМ-жінка його мрії

Тривалість Модуля 2 – 53 хвилини.

Модуль 3. Серцю не накажеш, або як управляти Любов'ю?
Розхожа істина завжди падає в підсвідомість і стає внутрішньою переконаністю. Ми чуємо її з дества і вже не піддаємо сумніву, віримо, що так воно і є.

Скільки разів у своєму житті ви чули" серцю не накажеш... " з таким собі приречено-жертовним зітханням. Або " Любов зла, полюбиш і козла...". Правда, позитивно?

Прям так і хочеться, окресливши голову кинеться туди, де водяться виключно козли, що поїдають нашу некеровану любов.

Але давайте підемо від противного. Скільки разів було у Вашому житті таке, коли начебто закохувалися, начебто сильно. І через якийсь час, як то кажуть, "відкривалися очі" і почуття проходило. А ще через якийсь час, зустрічаючи цього невдалого партнера ви майже задавали собі здивоване питання:

- І де були мої очі? Як я могла такого полюбити?

Значить, розлюбити все-таки можна?

Звичайно, можна. І скажу вам як фахівець, досить швидко. Якщо до цього процесу ще й голову підключити, що він піде прямо-таки семимильними кроками.

А якщо можна розлюбити, то чи можна полюбити?

І на це питання у мене є ствердна відповідь.

Як можна усвідомлено управляти любов'ю, про це мова в модулі 3 відеокурсу "100 секретів про нього"

Програма Модуля 3 " Як керувати своєю Любов'ю?”
1. Як ми це робимо за звичкою
  • Як ми закохуємося?
  • Як підтримуємо любов в собі?
  • чому ми розлюбляємо (або разлюбліваем)? Як швидко можна розлюбити?
  • любов нерозділене-на чому стоїть і до чого призводить?
  • чому від любові до ненависті-один крок?
2. А якщо додати в любов усвідомленість?
  • Як вибрати перспективного і гідного чоловіка?
  • як його полюбити і способи усвідомленого підтримки любові
  • як розлюбити чмошника швидко і без проблем?
Тривалість Модуля 3 – 56 хвилин.

Модуль 4. Дев'ять секретів щасливого союзу
Я впевнена, що серед вас немає жодної, хто виходив би заміж з надією розлучитися. Ні, не через місяць або два після заміжжя, а саме до цього щасливого моменту.

Звичайно, ми всі виходили або з неземної любові, або з більш фізіологічних причин – по зальоту, наприклад. Але навіть у цьому випадку ми вірили в те, що будемо жити разом довго і щасливо.

Можу побитися об заклад, що всі розумні поради з приводу щастя в майбутньому шлюбі ви отримали вже на весіллі, коли підживлені родичі намагалися вам донести сакраментальну істину в короткому і безапеляційному раді:

- Терпи!

Так що виходить, це і є один і єдиний секрет щасливого союзу? Довготерпіння жінки?

Скільки їх "долготерпящіх" пару десятків років, на старості залишалися на самоті, тому що чоловік йшов "наліво" і вже не повертався в сімейне лоно!

Чим погані і рада про терпіння, і незнання законів щасливого союзу-не важливо зі штампом в паспорті або без оного – для Вашого і не тільки Вашого майбутнього?

Тільки одним-повторенням того ж сценарію вже в наступних відносинах. Скільки б їх не було, якою тривалістю вони б не були – кінець буде тільки один, невтішний.

Так чому одні пари живуть і старіють разом, радіючи кожному спільно проведеному дню, а У інших тільки іскри летять?

Ви думаєте секрет в гороскопах або астрологічних будинках? У подібності або несхожості характерів? У його генах і поганої спадковості? У свекрухи або в тещі? У його друзях або ваших подругах?

Ні, і ще раз ні.

Секрет ваших щасливих відносин - в вас самих, маю на увазі обох.

І навіть не будучи ворожкою, можна визначити з високим ступенем ймовірності, скільки протримається ваш шлюб або відносини.

Впевнена, тоді у вас відкриються очі на ваші помилки в минулих відносинах. Сподіваюся, наступного разу або в поточних відносинах ви зможете ці помилки або виправити, або не повторити. І мені хочеться, щоб знаючи ці секрети ви змогли вибрати дійсно перспективного чоловіка, з яким будете щасливі довгі роки.

І все це незалежно від того, скільки вам років зараз!

У модулі 4" 9 простих секретів щасливого союзу " ви дізнаєтеся:
  • помилки жінок при виборі чоловіка
  • стратегія поведінки партнерів у щасливому союзі
  • критерії діагностики довготривалості відносин в парі
  • способи оздоровлення нинішніх відносин
  • секрети вибору перспективного партнера
тривалість Модуля 4 - 35 хвилин.

Модуль 5. Як позбутися від комплексу халявщицы?
https://privatelink.de/?http://shkid.com/100-sekretov-o-nem-taynyi-muzhskoy-psihologii/
 
Угорі