Що нового?

Придбаний 1000 іноземних слів на день (Борис Єлісєєв)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 598 ГРН
Учасників: 0 з 10
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 62.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

заощаджуйте десятки тисяч рублів і просто нереальне кількість часу, купивши один раз цей курс, технології якого залишаться з вам на все життя і будуть застосовні до всіх мов. Поки ціна цього курсу всього кілька занять з репетитором, а що якщо він вам більше не знадобитися?

Після проходження цього курсу ви зможете робити неймовірні речі. Уявіть, ви зустріли де-небудь незнайоме слово, перевели його, і тут же запам'ятали. Вам задали вивчити 20-30 іноземних слів, а ви запам'ятали цей список вже на занятті. Я не буду вас засуджувати, якщо ви не захочете розповідати нікому про те, як ви це робите, і будете просто посилатися на хорошу пам'ять або дар божий. Але це буде гарною допомогою для мене, якщо ви повідомите про мої курси вашим знайомим або просто людям, для яких цей курс, на вашу думку, був би корисним.

Як сказав Уоррен Баффетт: " кращі інвестиції Це інвестиції в себе". Я розумію, що в Росії не прийнято платити за додаткову освіту, але я сподіваюся, що ви, саме ви зможете усвідомити всю цінність інвестицій в себе і вчинити правильно.

Для кого цей курс:
  • студенти, які хочуть дізнатися, як запам'ятовувати по 1000 іноземних слів будь-якої мови в день, а то й більше
  • студенти, які хочуть швидко запам'ятовувати написання іноземних слів назавжди
  • студенти, які не хочуть більше використовувати старі неефективні методи вивчення мови
чого ви навчитеся:
  • зможеш миттєво запам'ятовувати іноземні слова будь-якої складності
  • зможеш легко запам'ятати написання слова/виправити помилки в написанні вже запам'ятаних слів
  • навчишся правильно повторювати слова для переведення їх у довготривалу пам'ять
  • дізнаєшся як і коли повторювати слова, які почали забуватися
https://privatelink.de/?https://topkursi.com/1000-inostrannykh-slov-v-denboris-yeliseev/
 
Угорі