Що нового?

Придбаний 12 секретів м'якого очищення кишечника (Олена Шумілова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 938 ГРН
Учасників: 0 з 15
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 65 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

цей курс для вас, якщо ви:
  • дбаєте про своє здоров'я і красу;
  • і хочете це робити правильно і безпечно;
  • цікавитеся будовою свого тіла;
  • хочете зберегти свою молодість надовго;
якщо у вас:
  • проблеми зі стільцем;
  • дискомфорт після їжі;
  • підвищене газоутворення.
існує думка, що наше тіло - це щось типу великої брудної мусорки, яку треба періодично чистити: лімфу, кишечник, печінку...Я за те, щоб здоров'я стало способом життя. Я вірю, що наше тіло настільки мудро влаштоване, що може очищатися саме. Йому треба тільки трохи допомогти.

"12 секретів м'якого очищення кишечника" - Це мій досвід догляду за своїм тілом, яким я ділюся з вами. Я зробила здоров'я способом життя. Як людина, нескінченно закоханий в остеопатію, рекомендую вам робити все м'яко, без фанатизму. І, звичайно, якщо у вас є проблеми зі здоров'ям, краще спочатку звернутися до лікаря.

Блок 1. Запускаємо моторику
Ми не можемо керувати моторикою кишечника, як, наприклад, м'язами руки або ноги. Роботою внутрішніх органів управляє вегетативна нервова система, сфера підсвідомого. Що потрібно, щоб запустити моторику кишечника? Фізичні вправи! Ми пропонуємо ті, які можна робити при будь-якій погоді, в приміщенні або на вулиці, з будь-якою фізичною підготовкою. Вони вже випробувані на наших марафонах і дали прекрасні результати.

Блок 2. Активуємо слизову
Вся внутрішня поверхня травної системи покрита слизової. Вона виділяє харчові соки. Якщо вироблення слизу адекватна, то весь шлунково-кишкового тракту очищається сам. Там не потрібно додаткових коштів. Моторика нормальна, ворсинки рухаються, очищення йде автоматично. Так закладено природою.

Блок 3. Допомагаємо м'якої виробленні жовчі
Жовч грає величезну роль. Вона стимулює вироблення кишкових соків, дратуючи слизову. Жовч чистить кишечник від мікробів і деяких видів глистів. Засоби, які ми використовуємо, продаються в звичайних магазинах, а щось вже є і у вас вдома.

Блок 4. Механічне очищення кишечника
Завдання травного тракту-витягти поживні речовини з їжі. Для збільшення площі всмоктування вся внутрішня поверхня травного тракту вистелена мікроворсинками. Це схоже на чисту ганчірочку з мікрофібри. Якщо ворсинки склеїлися, то в організмі буде нестача вітамінів і мінералів, площа всмоктування набагато менше.

Приємні бонуси:
  • підтягується живіт;
  • розслабляється поперек;
  • знижується апетит.

Продажник:
https://privatelink.de/?https://find-yourself.ru/page2505
 
Угорі