Що нового?

Придбаний 1С Управління торгівлею, редакція 11.4. Пакет Базовий (Марина Лук'янова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3677 ГРН
Учасників: 0 з 79
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 48.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
мета курсу ПО 1С Управління торгівлею: навчити вас впевнено використовувати програму "1С: Управління торгівлею 11.4", ефективно застосовуючи на практиці всі можливості УТ 11.4.
Онлайн курс побудований на практичних прикладах, вони охоплюють основний функціонал в торгівлі – від установки необхідних налаштувань, заповнення довідників, введення первинних документів до отримання різних аналітичних звітів.


для кого цей онлайн курс:
ми зібрали всі необхідні знання в 6 докладних модулів
  • для програмістів 1С, які планують підтримувати і впроваджувати конфігурацію УТ 11.4. В результаті програміст 1С зможе доопрацьовувати і оновлювати конфігурацію 1С УТ 11.4, створювати зовнішні звіти, друкований форми, обробки і підключати їх в УТ 11.4. Використовувати Типовий функціонал Ут 11.4 і консультувати користувачів по правильному ведення обліку.
  • для новачків, хто планує освоїти програму 1С УТ 11.4, яка потрібна для дуже широкої сфери професій: 1с оператор, Товарознавець, Комірник, Менеджер з продажу, Маркетолог і т. д.
  • для тих хто вже працює в 1С, і хто хоче підвищити свою кваліфікацію вивчивши програму" 1С: Управління торгівлею 11.4 " для автоматизації і прискорення робочого процесу в торговій організації.
  • для керівників і власників організацій, приватних підприємців, хто хоче автоматизувати процеси товарного обліку в своїй організації.
після навчання на нашому онлайн курсі з УТ 11.4 ви зможете:
  • проводити початкові налаштування програми 1С УТ 11, необхідні для роботи.
  • заповнювати довідники системи.
  • працювати з первинною документацією-реєструвати в системі 1С документи: накладні, платіжні документи, рахунок фактури та ін.
  • відображати операції – закупівля, установка цін і знижок, продаж в опт і в роздріб, відправки документів по електронній пошті, розсилки смс клієнтам, взаімодействіч з торговими представниками, формування комерційних пропозицій і т. д.
  • формувати звіти для аналізу відображаються в системі операції (продажу, закупівлі, складський облік, взаєморозрахунки, ціноутворення, фінансовий результат, аналіз прибутку і собівартості та ін.).
  • програміст 1С - зможе доопрацьовувати Типовий функціонал, змінювати інтерфейс програми, оновлювати конфігурацію УТ 11.4, додавати підписки на події, створювати власні регламентні завдання, працювати зі сховищем для колективної розробки, виробляти зовнішні доопрацювання не зачіпають Типовий функціонал.

https://privatelink.de/?https://shop.work-1c.ru/Video_Trade_Kurs/SalesKurs1CUT114
 
Угорі