Що нового?

Придбаний [30mln] як почати бізнес з нуля (Артем Кузнєцов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1839 ГРН
Учасників: 0 з 5
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 382.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Кому підійде даний бізнес
Ви можете продовжувати працювати на своїй роботі або займатися іншим бізнесом. А може ви сидите вдома і потрібна підробіток не займає багато часу.

Цим можна займатися і для додаткового доходу. А можна і побудувати на цьому повноцінний бізнес.

Бажано, щоб населення міста було більше 100 тисяч. Але можна заробляти і в більш маленьких містах.

що Ви отримаєте
Зараз у мене є список товарів, які дуже легко продати. Вони всі перевірені. Я і мої партнери вже заробляють на них гроші. Є товари і до 1000 рублів, є і по 20 тисяч і вище. Можна вибрати щось одне, а потім поступово розширювати асортимент по всьому списку.

у підсумку ви отримуєте:
  1. Список товарів, які добре продаються.
  2. Де цей товар можна купити.
  3. Ви зможете протягом року консультуватися зі мною з виникаючих питань.
Товар не хайповый. Тобто з ним можна працювати довгі роки.

скільки можна заробити
Щоб ви розуміли, скільки приблизно можна заробляти, викладаю графік свого зростання доходів з цього напрямку.

Дохід збільшувався поступово, коли я розширював список товарів, збільшував рекламу, переїхав в новий офіс.

Почав я займатися цим бізнесом в жовтні 2015 року вклавши всього лише близько 2000-3000 рублів. І зараз можна стартанути з такої ж суми. Але краще для початку мати хоча б 10-15 тисяч.

Зараз у мене в цей бізнес вкладено близько мільйона рублів, але не потрібно відразу вкладати такі гроші. Ви будете розширюватися поступово нічим не ризикуючи.

При тому, що якщо не витрачати час на тестування нових товарів, то робота займає небагато часу. Якщо реклама налаштована, то потрібно тільки видавати товар або доставляти його (я доставляю за окрему плату).

що потрібно буде робити
Вам потрібно буде займатися рекламою в Інтернеті. Найпростіший варіант-розміщувати оголошення на Авито. Цього вже буде достатньо, щоб заробляти.
Ви також можете зробити сайт і запустити на нього контекстну рекламу.
Не обов'язково відразу закуповувати товар. Ви можете придбати його після перших дзвінків. Тоді ви будете впевнені, що товар буде продаватися.
https://privatelink.de/?http://30mln.ru/kak-nachat-biznes-s-nulya/
 
Угорі