Що нового?

Набір учасників [Access Consciousness] дамський салон, частина 1 з 4 (Гері Дуглас) RUS

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 8089 ГРН
Учасників: 0 з 149
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 56.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Дамський салон: розмови про жінок і чоловіків, про секс і любов, про відносини і про те, як стати прагматистами жіночності Гері Дуглас

Salon Des Femmes: Conversations about women, men, sex, love, relationships, and becoming a pragmatist of femininity Gary Douglas
Гері Дуглас задався місією завершити вічний конфлікт між чоловіками і жінками. Книга "Дамський салон" заснована на серії телекласів, які Дуглас провів з групою жінок.

Вони обговорювали чоловіків, секс, відносини, ролі жінок і чоловіків і створення дивовижних гармонійних відносин. Сюди ж були додані революційні інструменти і процеси Access Consciousness ® , інсайти, одкровення і зігріваюче серце натхнення.

Дуглас каже:"моє бажання полягає в тому, щоб дати жінкам світу відчуття спокою у відносинах з іншими людьми, миру у відносинах з собою і те місце, де їм не буде здаватися, що вони повинні боротися за все, що їм вдається отримати". Дуглас закликає жінок стати "прагматистами жіночності", використовуючи свою жіночу силу для створення того, що вони хочуть.

"прагматичні відносини" - це відносини, в яких партнери намагаються зробити так, щоб добре було всім їх учасникам, говорить Дуглас. "Вони жили довго і щасливо" стане можливим тільки тоді, коли ви будете готові розглядати свій вибір з точки зору прагматичності.

ці точки зору і процеси дають вражаючу усвідомленість. Застосовуючи інструменти Access Consciousness вже протягом п'яти років, я змогла пережити феноменальне розширення і була досить впевнена в тому, що більшу частину часу я є питанням. Цей текст допоміг мені зрозуміти, де я робила умовиводи практично про все і лише потім переходила до питання. Яке ще безумство тепер стане можливим? Я з нетерпінням чекаю придбати ще кілька книг Гері.

Для тих, хто не знайомий з Access Consciousness, ця книга стане справжнім стрибком віри ... Люди, стрибайте! Очищаючі твердження з цієї книги працюють. Пора знайти свободу. Пора знайти свободу від усіх конфліктів, які ми створюємо для себе, протилежної статі і власної статі. Що стане можливим у нашому житті, наших відносинах і наших світах, якщо ми позбудемося всіх стереотипів, структур, конфліктів і суперечок між чоловіками і жінками, жіночністю і мужністю? Що було б можливим, якби кожен з нас звільнився і став тим,ким він є насправді?

Розмова, затіяна в цій книги, і очищаючі твердження, які в ній пропонуються, допоможуть нам зцілитися – якщо ми самі того захочемо. Access працює, тому що він виходить за рамки мислення і працює на рівні буття. І я його люблю!

Я купила цю книгу для своєї сестри у вересні 2014 року, коли у неї виникли суїцидальні думки: вона виявила, що чоловік зраджує їй, і вирішила розлучитися. Ця книга допомогла їй впоратися з втратою шлюбу і знову повернути свою силу жінки. Я рекомендую цю книгу, тому що я вірю, що вона дійсно має силу рятувати життя і змінювати життя.

Хоча я-жінка, іноді я абсолютно не розумію жінок. Часом вони поводяться дуже дивно, і з ними нелегко. Коли я прочитала цю книгу, дуже багато чого змінилося, і тепер я перебуваю в стані спокою у відносинах з собою і оточуючими мене жінками. Відмінна книга, якщо ви хочете більше дізнатися про ту половину населення, які називаються жінками на планеті Земля.

Блискуча книга для жінок і з безліччю чітких практичних інструментів запрошення порадіти тому, що є у вас вже зараз, а не застрявати в застарілих точках зору. Ця книга-транскрипт серії уроків та інструментів, написана в розмовному стилі. Я прочитала її кілька разів і кожен раз відкривала для себе щось нове. Це справжній подарунок для жінок!
переклад: ТЗ і його команда
Кількість сторінок: 456
Дата виходу в світ: 24 вересня 2014

https://privatelink.de/?https://www.amazon.com/Salon-Femmes-Conversations-relationships-pragmatist-ebook/dp/B00NWQOY1U
 
Угорі