Що нового?

Придбаний [Access Consciousness] Symphony of Possibilities / Симфонія можливостей (Dr. Dain Heer)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 100368 ГРН
Учасників: 1 з 188
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 555.2 ГРН
1%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Симфонія можливостей
Доктор Дейн Хір
***
Symphony of Possibilities
Dr. Dain Heer


Ласкаво просимо на симфонію можливостей з доктором Дейном Хіром!

Ви усвідомлюєте, що ваші здібності в роботі з енергіями унікальні? Ви знаєте, що ваш резонанс зі світом-це феноменальний дар? Що якби ви були диригентом всіх можливостей?

Тривалість: 4 дні плюс аудіоподаркі від доктора Дейна Хіра

Доктор Дейн Хір дарує онлайн-учасникам кілька аудіо, які потрібно прослухати ще до початку СВ. він хотів би, щоб вони були в складі вашої покупки, щоб у вас було більше легкості і знання ще до того, як Ви поринете в аудіо або в онлайн-трансляцію цього класу! Насолоджуйтесь!

Фасилітатор: доктор Дейн Хір
Формат: відео + MP3

Попередні вимоги: вибір можливостей (особиста участь або набутий курс), пройдений в будь-який час, і клас Есб протягом останніх 18 місяців.

Що таке Симфонія можливостей?

Цей один з найбільш передових класів аксесуарів. Під час цього 4-денного просунутого навчання з доктором Дейном Хіром ви ближче познайомитеся з енергіями і навчитеся істинно використовувати їх для створення Вашого життя, проживання і зовсім іншої реальності!

Що якщо ви-композитор вашої реальності? Що якщо у вас є здатність бути маестро змін?

В ході цього тренінгу Дейн використовує процес Есб, щоб показати вам і запросити вас в енергетичний простір, де можуть відбуватися чудеса – з абсолютною легкістю. В ході тренінгу ви будете і самі досліджувати цю енергію в процесі енергетичної роботи з учасниками класу або коли вони будуть працювати з вами. Одночасне дарування і прийняття відкриває і розширює перед вами всесвіти можливостей ... і єдність.

"Принадність можливості в тому, що вона не має визначення"


Чи прийшов час змінити світ своїм дотиком? Чи настав час стати тим, ким ви завжди повинні були бути? Якщо так, то цей клас-це, можливо, те, що Ви так довго шукали.

"Після вашого класу я запускаю енергію СВ через своє тіло, душу і все моє спілкування, і мій світ вперше за 50 років став мирним і легким"
--- Джулі
"Я завжди була самотня в світі, але завдяки класу СВ я більше не відчуваю себе абсолютно самотньою. Я так вдячна за те, що я не одна".
--- Мардж


Мова: Англійська, Російська
Формат: відео, аудіо

https://www.accessconsciousness.com/en/shop-catalog/classes/symphony-of-possibilities-25-feb-21/
 
Останнє редагування модератором:
Угорі