Що нового?

Придбаний Adobe After Effects. Моушн-дизайн. Базовий (Дмитро Полунін)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2206 ГРН
Учасників: 0 з 114
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 20.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Базовий курс з моушн-дизайну, станьте фахівцем за 12 занять і працюйте з будь-якої точки світу

Як Ви вже зрозуміли цей курс про те, як робити актуальний відеодизан. На прикладі промо-ролика (вище) я покажу як пройти всі етапи створення відео від підготовки сценарію до фінальної звукорежисури.

По суті, курс-це збірник класних фішок і технік які я накопичив за роки роботи в індустрії . Комбінуючи ці прийоми Ви зможете збирати свої круті і унікальні ролики як в конструкторі.

Отримавши ці навички ви зможете розпоряджатися ними як завгодно.

Робити відео для своїх проектів або заробляти (причому не погано) виконуючи замовлення. Попит на подібні ролики зростає.

Вартість 1 хвилини починається від 30 000 р.з цього вартість курсу легко можна відбити першим же замовленням.

цей курс не про все-він про важливе. Ми не будемо вивчати кожну кнопочку і глибинні інструменти софта..... Який сенс ?.... Адже, якщо їх не застосовувати, то забудеш на наступний день. Замість цього я покажу ключові інструменти, за допомогою яких можна вирішувати 95% завдань при замовленні моушена.


Ось приклад декількох секретів які будуть розкриті на курсі:


Як купувати стоки дешевше в 10 разів!


Структура легко змінюваного проекту


5 ключових принципів чіпляючої анімації


Універсальний спосіб створення крутих переходів


Як малювати стильні шоти без вміння малювати
 
Угорі