Що нового?

Придбаний Анатомія сексу. Пакет VIP (Андре Нікоаре та Еліза Танака)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1102 ГРН
Учасників: 1 з 17
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 67.4 ГРН
6%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор


  • Онлайн-тренінг "Китайський шлях до здоров'я" являє собою доступ до закритого сайту, в якому розміщена програма, що складається з чотирьох модулів (кожен з яких можна завантажити на свій комп'ютер):
  • Модуль 1: аудіокурс "Сон краси" — завдяки цій інформації ви зможете в найкоротші терміни нормалізувати свій сон і прокидатися щоранку відпочив і повним сил і енергії.
  • Модуль 2: аудіокурс "секрети детоксикації" - ви дізнаєтеся як природним способом підвищити свою енергію, виглядати молодше своїх років і відчувати себе так, як ви давно вже не відчували... просто видаливши зі свого організму шлаки і токсини
  • Модуль 3: аудіокурс "секрети харчування китайських довгожителів" — в китайській кухні акцент робиться на стравах, в яких є баланс між інь і ян, тому всі страви в ній – корисні для здоров'я. У цьому аудіокурсі ви дізнаєтеся золоті правила китайської дієтології для вашого здоров'я і довголіття, а також набір найпопулярніших рецептів китайської кухні.
  • Модуль 4: відеокурс "Китайський самомасаж для уповільнення процесів старіння і відновлення організму" — цей масаж дуже простий і не вимагає особливих зусиль. Він допоможе вам в найкоротші терміни позбутися від шлаків і токсинів, відновити енергію, а також сповільнить процеси старіння у вашому організмі.
** Відеокурс " Дивовижний Секрет Наложниць Китайських Імператорів. Стародавні Методи Тренування М'язів Любові". Його мета-збільшити вашу сексуальну привабливість, зміцнити здоров'я і продовжити молодість в будь-якому віці, за допомогою простих, повільних, практично не вимагають зусиль внутрішніх вправ, які зберігалися в глибокій таємниці до недавнього часу. Курс записаний на DVD і являє собою програму для комп'ютера. В якості спеціальних бонусів до курсу Ви отримаєте:
  • Бонус 1-DVD - версія курсу для перегляду на телевізорі
  • Бонус 2-аудіокурс "потаємні секрети сексуального харчування", який допоможе відновити вашу сексуальність за допомогою правильно підібраної дієти
  • Бонус 3-аудіокурс "Оргазм: як домогтися повноти чуттєвих відчуттів"
http://sexanatomy.ru
 
Останнє редагування:
Угорі