Що нового?

Придбаний Анатомія зближення (Олег Луканов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 920 ГРН
Учасників: 0 з 53
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 18.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
спілкування з дівчиною можна порівняти з лабіринтом з безліччю відгалужень і виходів. Відгалуження - це варіанти розвитку подій на кожному етапі спілкування, виходи-спектр можливих результатів.

від твоїх дій - того, як ти себе ведеш, спілкуєшся, проявляєш ініціативу або віддаєш її в руки дівчини - залежить те, куди ти вирулиш, з якою швидкістю і яким результатом і післясмаком відбудеться (або не відбудеться) ваше зближення.
  • все спілкування і зближення можна вмістити в дуже короткий проміжок часу, а можна розтягнути на довгі місяці;
  • можна довго і болісно домагатися прихильності дівчини, а можна зробити так, щоб вона сама проявляла ініціативу і відкривалася тобі;
  • можна піти по "класичному" варіанту (кілька побачень, букетно-цукерковий період), а можна пройти весь процес зближення за одну зустріч;
  • можна дуже сильно вкладатися і доводити, що ти гідний дівчини, а можна побудувати процес спілкування так, щоб продовження вечора на першій зустрічі у тебе вдома було природним і обопільно бажаним розвитком подій;
  • можна займатися прожимами, маніпуляціями та іншої пікаперской каламуттю, а можна досить швидко і природно стати для дівчини близькою людиною, що відкриє для тебе всі двері.
як бачиш, варіантів безліч, і дуже багато залежить від тебе і твоїх дій на всіх етапах спілкування:
  1. поведінка до знайомства;
  2. Знайомство, початок спілкування та обмін контактами;
  3. спілкування онлайн від знайомства до зустрічі;
  4. спілкування і зближення на зустрічі Наживо;
  5. подальший перехід до близькості;
на кожному з цих етапів ти можеш повести себе так чи інакше і отримати той чи інший ефект від своїх дій.

твоя правильна поведінка, яка призведе до результату і досягнення чекпоінта, залежить від безлічі умов: настрою і поведінки дівчини, ситуації, в якій ви перебуваєте, часу доби, оточення, того, що було до, А також того, який ефект ти хочеш отримати тут і зараз.

Головна проблема чоловіків - в тому, що в будь-якій ситуації вони діють однаково і шаблонно, через що їх ефективність сильно занижена в порівнянні з тим, що могло б бути. Ти, звичайно ж, придумаєш ряд причин, чому не вийшло, але факт залишається фактом: ти не допрацював, не відчув, не зрозумів, як вийти з ситуації і отримати результат...

Ми всі-ледарі (особисто - я точно ) і хочемо отримувати швидкий результат

я знаю, як це робити, і неодноразово випробував це на практиці. Ну а якщо сюди додати ситуації з життя моїх клієнтів (який я збирав і продовжую збирати ось уже більше 15 років), кількість всіляких кейсів просто зашкалює.

Я вирішив поділитися розбором ключових, найважливіших кейсів, які закриють 95% можливих ситуацій, на окремому онлайн-практикумі.

На ньому ми розберемо те, як отримувати результат в тій чи іншій ситуації, на кожному етапі спілкування з дівчиною.

Семінари практикуму пройдуть 25 і 26 листопада, а їх загальна тривалість складе 3-4 години (а може, і більше - будемо працювати до результату, поки не розберемо всі кейси, а також ситуації учасників).
https://privatelink.de/?https://seminar.ortegaproject.com/anatomy
 
Угорі