Що нового?

Набір учасників Англійська з нуля за 1 місяць (Дар'я Слєсарєва)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 364 ГРН
Учасників: 0 з 23
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 16.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
відеокурс-бестселер
"Англійська з нуля за 1 місяць"
Унікальна методика, за якою ви почнете говорити англійською вже в перший тиждень занять!


які результати отримують люди, що займаються по даному відеокурсу?:
  • 99% учнів відзначили, що їх рівень англійської став набагато кращим
  • 98% сказали, що почали говорити (простою англійською) вже в перший тиждень занять
  • 94% сказали, що почали розуміти англійську на слух
  • 87% стали здатні підтримати бесіду (простою англійською) вже протягом 1-ого місяця занять
даний відеокурс-це унікальна авторська методика
По якій ви почнете говорити англійською вже в перший тиждень занять. Це вже довели наші учні!
  1. Методика, побудована на особистому досвіді, за якою учні показують найбільш швидкі результати
  2. 18 відеоуроків, які допомагають почати розуміти і говорити англійською (навіть з повного нуля)
  3. мінімум потрібної теорії і максимум практики.
    Живі приклади побудови фраз і діалогів.
    Тренування мови протягом усього курсу.
  4. чітка система занять, за який ви планомірно вивчаєте матеріал протягом місяця і виходите на розмовний базовий рівень
чим вам буде точно корисний даний відеокурс?

Почнете говорити англійською
Ви зрозумієте базу - як влаштований англ. мова. Навчіться представлятися, знайомитися, розповідати про себе. Навчіться задавати питання і підтримувати прості діалоги.

Ви не розгубитеся за кордоном
Даних навичок точно вистачить, щоб впевнено почувати себе в закордонній подорожі. Ви зможете зрозуміти, що від вас хочуть і висловити свої думки.

Плацдарм для просунутого рівня
Це необхідні знання, щоб в подальшому вам було легше і швидше досягти просунутого рівня у володінні англійською мовою.

Питання та відповіді
Чому курс коштує так дешево?

Дійсно, репетитори коштують в 3-4 рази дорожче тільки за одне заняття, ніж повна вартість даного відеокурсу. Моя мета-зробити навчання англійською доступним кожному! А далі, за бажанням, чекаю вас на доп. заняття)
Я повний нуль в англійському. Мені підійде ваш курс?

Так, в курсі 18 відеоуроків, які допомагають почати розуміти і говорити англійською (навіть з повного нуля).
Коли я зможу приступити до занять?

Курс буде доступний вам відразу після оплати. Ви зможете вивчати уроки з будь-якого пристрою в будь-який зручний для Вас час. Відеоуроки можна запускати в будь-якій якості (від низького до HD) в залежності від якості вашого інтернету.
Як довго мені буде доступний даний курс?

Доступ до відеоуроків залишиться у вас назавжди.
Як швидше отримати позитивні зрушення у вивченні англійської?

Переглядаєте урок і відразу ж практикуєте власну мову і заучуєте базовий словниковий запас. І важливо не робити великих проміжків між заняттями.

продажник:

https://privatelink.de/?https://english-benefit.ru/
 
Угорі