Що нового?

Придбаний Антистартап. Початок бізнесу (Аркадій Морейніс)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 14706 ГРН
Учасників: 0 з 62
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 246.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Переглянути вкладення 87984

прихований вміст для користувачів Aurora, Soha.
Натисніть, щоб розкрити...

Ми занадто часто лаємо новачків, які створюють нові проекти, за ті помилки, які вони роблять. Але ці помилки дуже часто відбуваються через відсутність досвіду і розуміння загальної картини світу. Іноді ці знання можна отримати в акслераторе, але при цьому ви віддаєте частку в проекті по суті своїй за випрямлення мізків і навчання. Я пропоную чітко розділити різні речі. Передати досвід, створити цілісну картину світу, дати можливість самому подивитися на свій проект новими очима – це окремий процес і давайте не змішувати його з інвестуванням. Частку можна і навіть корисно на ранніх стадіях віддавати за періодичну, але постійну допомогу за проектом: за конкретні поради та зв'язки. Не треба віддавати частку за отримання знань, але тоді за отримання знань потрібно буде платити. Я готовий передати вам свій досвід і розповісти про те, з чого варто починати новий бізнес. Це підготує вас до розуміння того, як розпочати свій бізнес, витративши на це менше часу та грошей. Наприкінці курсу Я буду готовий обговорити з Вами Ваш проект. Якщо проект мені сподобається і якщо ви вважаєте, що я можу бути вам корисний, то ми зможемо обговорити моє подальші участь у вашому проекті і інвестиції в нього.

Бізнес-це не міхур і не ларьок. Досить гратися в стартапи. Треба будувати бізнес, який може заробляти гроші. Пора забути про добрих інвесторів і почати розраховувати на себе. Тому я буду розповідати не про" стартапи", а про" антистартапи " — про те, як будується бізнес, а не надуваються бульбашки, розраховані тільки на нові і нові раунди інвестицій і примарну надію на продаж. Досить зводити побудову бізнесу, який заробляє гроші, до завдання по відкриттю інтернет-ларька. Якщо у проекту є працююча ідея-це шанс на те, щоб проект став великим. Але все велике починається з малого-щоб побудувати великий бізнес треба почати з формулювання гіпотези, з перевірки бізнес-моделі, з особистої роботи з кожним клієнтом. Треба все розуміти про гроші, але не треба забувати про свою мрію.

головне
  1. проекти, які варто починати зараз, повинні бути про заробляння грошей і будуватися на базі простої бізнес-моделі: "ми хочемо вкладати в залучення клієнта стільки-то, ми хочемо заробляти на ньому стільки-то". На самому початку проект повинен крутитися навколо перевірки простої моделі: Чи можемо ми залучати Клієнта за такі гроші, чи можемо ми такі гроші на клієнті заробляти.
  2. Продукт - це не те, що ви розробляєте, а те, що Ви продаєте. Тому найперші кроки проекту повинні починатися не з відповіді на тривіальне питання "Чи можемо ми це розробити?", а з відповіді на найскладніші питання " чи усвідомлюють люди потребу в тому ,що ми їм пропонуємо?", "чи готові вони за це платити?"і" чи готові вони за це платити нам?". Відповіді на ці складні питання не можна отримати опитуванням друзів і знайомих. Якомога раніше ви повинні вийти в поле і почати продавати свій продукт своїм потенційним користувачам.
  3. не обов'язково довго і дорого розробляти свій продукт, щоб почати його продавати. Потрібно наступити на горло власній пісні і обмежитися мінімально працездатною версією продукту, яка іноді може складатися просто з однієї сторінки і кнопки.
  4. перевірка бізнес — моделі-процес не миттєвий, з першого разу він зазвичай не виходить. На цьому шляху дуже часто доводиться переглядати свої погляди як на шляху залучення клієнтів, так і на продукт, а в ряді випадків і на ідею, яка лежить в основі всього бізнесу.
  5. Широкий вихід на ринок і залучення інвестицій для проекту має сенс тільки після перевірки базової гіпотези: навчилися залучати і навчилися заробляти.
введення
1. На чому заробляються гроші? Американська мрія і російська реальність.
Зростання заради продажу великому гравцеві? Раунди інвестицій. "В дорозі ніхто годувати не обіцяв". Вихід на біржу і її вплив на заробляння грошей. Чому американська модель не працює в Росії.

2. Хто такий "фаундер"? Фаундери та команда, їхні амбіції та компетенції
З чого складається бізнес: фаундер, ідея, продукт. Фаундер або фаундери. Hacker і hustler.


ідея, продукт, ринок
1. Ідея як шанс для проекту і можливість для зростання
У пошуках ідеї, що дозволяє бізнесу рости. Ідеї базуються на вміннях або аудиторії?.
2. Продукт як конкретна реалізація ідеї бізнесу
Тут з'являються гроші. Продукт-це не те, що ти робиш, а те, що ти продаєш.
3. Ідея і ринок. Чи є місце на ринку.
Явні та неявні конкуренти. Маржинальність. Як аналізувати ринки, щоб зрозуміти, чи варто туди йти.
4. Чому чесна конкуренція вбиває?
Уникати конкуренцію. Створювати нечесні переваги. Створіть монополію або вбийте лідера.
5. Бренд, позиціонування та створення нового ринку
Позиціонування та маркетинг як засіб його досягнення. Голови потенційних споживачів як поле бою. Обмеження бренду.
6. Резюме першої частини: стань лідером або помри
Фаундери, команда, ідея, продукт, ринок, позиціонування, конкуренція та нові ніші.

перевірка гіпотез
1. Запуск нового продукту - з чого почати?
Чотири ключові питання, на які потрібно відповісти перед запуском нового продукту
2. Мінімальний працездатний продукт (MVP): створення та тестування
Гіпотези, ітерації та тестування. Починати можна навіть без розробки продукту.
3. Де гроші? Моделі бізнесів, які заробляють гроші.
Чотири основні моделі бізнесу. Звідки беруться і на що витрачаються гроші. Найголовніша і найбільш невідома стаття витрат.
4. Рахуємо гроші на кожній ітерації
Юніт-аналіз. Постійні та змінні витрати. Вартість залучення клієнта, середній чек і маржа. Головне рівняння, яке ми повинні вирішити.
5. Меседж, канал і аудиторія: перший рівень ітерацій
Що, кому і де говоримо. Аналіз розширюваності каналу. Пошук нечесних переваг. Вірус-це не сарафанне радіо.
6. Міняємо продукт: другий рівень ітерацій
Зміна сегмента аудиторії, методу продажу, ціноутворення. Півот як кардинальна зміна продукту і його ідеї.
7. Введення в інвестиції: чого чекає інвестор
Цілі фаундера. Цілі інвестора. Посівні інвестиції. Інвестиції для виходу на ринок. Дисконтовані грошові потоки.
8. Резюме другої частини: перевіряємо гіпотезу і підтверджуємо бізнес-модель
Головне-що і як продавати. Пошук підходу до споживачів. Поступове наближення до цільової бізнес-моделі.

Популярні питання
1. Звідки беруться ідеї
Не можна замкнутися в кімнаті і вигадати ідеї. Ідеї беруться з реального життя і з'являються в спілкуванні. Ідеї виникають із команди засновників. Важко знайти засновників під ідею.
2. Головні причини і додаткові плюси
Люди користуються продуктом не за сукупністю причин, а через одного головного властивості. Головне-знайти головне властивість. Все інше-додаткові плюси.
3. Як вам моя ідея? Які ідеї перспективні?
Мене перш за все хвилює не ваша ідея, а як ви її збираєтеся реалізовувати? Чи знаєте ви, де шукати нечесні переваги?
4. Мою ідею скопіюють?
Ідеї не захищаються патентами. Найдієвіший спосіб зберегти ідею – першим донести її до споживача. Якщо ви знайдете для цього ефективний шлях.
5. Чарівне слово "масштабування"
Два типи масштабування. Передчасне масштабування небезпечно. На початку все доведеться робити ручками.
введення
1. На чому заробляються гроші? Американська мрія і російська реальність.
Зростання заради продажу великому гравцеві? Раунди інвестицій. "В дорозі ніхто годувати не обіцяв". Вихід на біржу і її вплив на заробляння грошей. Чому американська модель не працює в Росії.

2. Хто такий "фаундер"? Фаундери та команда, їхні амбіції та компетенції
З чого складається бізнес: фаундер, ідея, продукт. Фаундер або фаундери. Hacker і hustler.


ідея, продукт, ринок
1. Ідея як шанс для проекту і можливість для зростання
У пошуках ідеї, що дозволяє бізнесу рости. Ідеї базуються на вміннях або аудиторії?.
2. Продукт як конкретна реалізація ідеї бізнесу
Тут з'являються гроші. Продукт-це не те, що ти робиш, а те, що ти продаєш.
3. Ідея і ринок. Чи є місце на ринку.
Явні та неявні конкуренти. Маржинальність. Як аналізувати ринки, щоб зрозуміти, чи варто туди йти.
4. Чому чесна конкуренція вбиває?
Уникати конкуренцію. Створювати нечесні переваги. Створіть монополію або вбийте лідера.
5. Бренд, позиціонування та створення нового ринку
Позиціонування та маркетинг як засіб його досягнення. Голови потенційних споживачів як поле бою. Обмеження бренду.
 
Угорі