Що нового?

Придбаний [Arcanum] Pro батьків: перезавантаження (Юлія Суботіна)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 379 ГРН
Учасників: 1 з 14
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 28.2 ГРН
7%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор


астролог Юлія Суботіна
У кожного, хто в тій чи іншій мірі занурювався в астрологію, виникало бажання допомогти близьким, а іноді це і було головною причиною освоєння нового інструменту
Батьки тут стоять в першому ряду.
Але, в силу віку, інерції, скептичного настрою і інших причин зробити це буває не так просто. І чи треба? Простягнути руку допомоги, на мій погляд, ніколи не зайвим, і тут дуже важливо не хитнутися на полюс: "Мама, тато, зараз я навчу вас життя."
У питаннях взаємин один з одним завжди важлива екологічність.
Хочу поділитися з Вами моїми спостереженнями і напрацюваннями в питанні підняття якості рівня життя батьків і як наслідок - своєї, адже знаходячи свої інтереси, вони послаблюють хватку з дітей і онуків, взаємини гармонізуються, а загальні родові сценарії йдуть по більш позитивній траєкторії.
- На вебінарі ми: -
  • обговоримо, чи" здорове " Ваше бажання допомогти і що за ним може стояти; - дізнаємося, як зрозуміти, чи потрібна взагалі ваша допомога батькам;
  • навчимося підбирати індивідуальні рекомендації, які допоможуть вдихнути життя старшому поколінню в звичні будні;
  • розберемо матеріал на ваших прикладах (виберемо 2-3 карти учасників вебінару)
матеріал розрахований на новачків, особливих поглиблених астрологічних знань для засвоєння інформації не потрібно.
https://lablife.pro/roditeli
 
Останнє редагування модератором:
Угорі