Що нового?

Набір учасників [Archicad-Master] як зробити дизайн-проект швидше. Тариф Vip (Олександр Пушкарьов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1802 ГРН
Учасників: 1 з 44
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 42.6 ГРН
2%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
ДАТА 24 січня

КОМУ підійде
Для кого даний майстер-клас буде корисний​

програма марафону
Детальна програма навчання
01
первісна настройка ARCHICAD (інтерфейс+реквізити)
Наповнення стандартного шаблону/інтерфейсу дуже мізерно, тому я покажу як налаштувати інтерфейс під більшість завдань. Гарячі клавіші знати добре, але коли треба для однієї команди натискати відразу три клавіші одночасно - це вже занадто.

Покажу необхідні панелі/вікна та інструменти. Важлива тема-параметри виду, багато про неї забувають, потім багато питань, типу " де маркер двері? я ж його зробила..."Покажу Налаштування пір'я і деякі підпишемо. Велика робота спочатку, щоб потім було легше працювати.

02
правильна побудова моделі (стіни)
Побудова стін тільки багатошарової або складним профілем. Покажу, не як робити помилок на самому початку роботи. Умовки і ще раз умовки, ваш креслення 100% розумієте тільки ви.

Будівельники не будуть розбиратися і нароблять помилок. Застосовуючи ці навички ви зможете зробити такі креслення, що в них розбереться будь-який будівельник.

03
наповнення моделі
Багато при проектуванні повторюють одну і ту ж помилку: намагаються максимально більше моделей додавати в свій проект. Це велика помилка. яка рано чи пізно призводить до того, що ваш проект починає підвисати. Як показує практика. у більшості випадків це не потрібно, марна трата часу і ресурсів комп'ютера.

Якщо ви не збираєтеся візуалізувати, меблі в 3д високо полігональна не потрібна. Розповім про фішки менеджера властивостей + маленькі фішки по швидкому оформленню, які дозволять вам вирішити подібні питання без проблем.

04
правильне оформлення
При оформленні креслень багато припускаються помилок, за результатами яких на аркушах виходить бардак. Постійно, при оновленні, то види зникають, то елементи на аркуші зміщуються. І знову внесення правок і трата часу.

Я покажу як я, зробивши багато проектів, прийшов до простого рішення, як показувати всі умовки, розташовані на кресленні. Щоб не скакали види на макеті, покажу як це зробити без постійного включення фону. Застосувавши ці навички ви зможете скоротити час на доопрацювання креслень.

05
Електрика (розетки, світло)
Оформлення електрики в дизайн-проекті-це досить серйозне питання. І багато хто до цих пір всі елементи електрики оформляють на аркушах , окремо з лініями штрихуваннями. Це груба помилка. Так як сьогодні є кілька хороших способів для вирішення цього завдання.

Я покажу самий універсальний об'єкт для Архікада по роботі з розетками і вимикачами, різний колір, Різне позначення, все інтерактивно в 2Д і 3Д і все безкоштовно ) навчу, як зробити групи включення, не пропускаючи жодну.

06
фішки при оформленні розгорток
Розгортка - це ключова і дуже важлива тема в оформленні дизайн-проектів. Про це багато розповідали вже, але ця тема нескінченна. І є свої нюанси, які завжди потрібно врахувати. Я покажу які фішки застосовую при оформленні розгорток, щоб не повторювати одні і ті ж рутинні дії і скоротити час.

Покажу альтернативне використання осей. Автоматичне проставлення позначень на розгортках. Розповім, що показувати на розгортках, а що буде зайвим.

видача: Марафон 3 години + 8 відео уроків
https://privatelink.de/?https://mk.archicad-master.ru/optima?utm_source=getcource&utm_medium=email&utm_campaign=vsya_baza&utm_content=10-01-22&utm_term=pismo_1&gcmes=20323083630&gcmlg=6594463
 
Угорі