Що нового?

Придбаний Ароматна аптека, 2019 (Галина Колосова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2831 ГРН
Учасників: 0 з 46
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 64 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

цей курс для вас, якщо ви
  • арома-консультант і хочете навчитися грамотно підбирати ефірні масла і способи їх використання;
  • мама і дружина і для вас важливо здоров'я і атмосфера в сім'ї;
  • віддаєте перевагу натуральні методи підтримки здоров'я і хотіли б звести до мінімуму візити до лікарів і в аптеки;
  • хочете замінити традиційну аптечку на ефірні масла;
  • давно захоплюєтеся ароматерапією і хотіли б і розширити спектр застосування наявних ефірних масел;
  • віддаєте перевагу комплексний підхід до оздоровлення і хотіли б вибудувати систему підтримки здоров'я, яка буде працювати на Вас довгі роки;
  • вже проходили мої курси і хочете розширити отримані знання. Інформація, яку я буду давати Нова.
Людей, які вважають, що досить вдихнути пару раз з флакончика або нанести масло на себе і всі проблеми, що накопичувалися роками, будуть вирішені;
Людей, хто не готовий працювати над собою і змінювати своє життя з ефірними маслами;
Людей, хто економить на собі, своє здоров'я і купують масла невідомих фірм в аптеках;
Людей, негативно налаштованих і вважають, що вони вже все знають.
Людей, які вважають, що досить вдихнути пару раз з флакончика або нанести масло на себе і всі проблеми, що накопичувалися роками, будуть вирішені;
Людей, хто не готовий працювати над собою і змінювати своє життя з ефірними маслами;
Людей, хто економить на собі, своє здоров'я і купують масла невідомих фірм в аптеках;
Людей, негативно налаштованих і вважають, що вони вже все знають.
Людей, які вважають, що досить вдихнути пару раз з флакончика або нанести масло на себе і всі проблеми, що накопичувалися роками, будуть вирішені;
Людей, хто не готовий працювати над собою і змінювати своє життя з ефірними маслами;
Людей, хто економить на собі, своє здоров'я і купують масла невідомих фірм в аптеках;
Людей, негативно налаштованих і вважають, що вони вже все знають.
Продажник:
https://privatelink.de/?http://aromaapteka.plp7.ru/
 
Угорі