Що нового?

Набір учасників [Art Shima] Основи композиції та ескізів. Пакет "Без перевірки" (Анастасія Шимшилашвілі)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1159 ГРН
Учасників: 0 з 46
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 26.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Саме завдяки композиції глядач розуміє і сприймає настрій картини і важливість об'єктів, зображених на ній.
Цей курс познайомить вас з основними композиційними схемами і прийомами. А так само з нього ви дізнаєтеся про послідовність малювання ескізів за різними тематиками.

композиційні схеми
Розповім про найпопулярніші композиційних схемах, і поясню як ними користуватися незалежно він жанру і техніки вашої роботи.

композиційні прийоми
Композиційні прийоми, то завдяки чому ми можемо ясно сконцентрувати глядача на потрібних частинах картини. Дозволити погляду блукати по всій картині або направити його в певну точку роботи.

послідовність ведення роботи
Покажу два шляхи по якому ви можете привести свою роботу в завершення. Коли ми ведемо роботу від начерку/збору матеріали, і коли ми ведемо її від ескізів.

побудова сюжетної лінії
Побудова сюжетної лінії важливо не тільки для серії робіт та ілюстративних композицій, а й для кожного самостійного твору.

фор ескізи/ескізи
Ескіз - це маленький швидкий малюнок, за яким створюється будь-яка тривала робота від натюрморту до багатофігурної композиції. Саме малюючи ескізи, художник шукає різні композиційні та колірні рішення майбутньої роботи.

додаткові матеріали
До цього курсу я додаю файли з пройденими схемами, намальованими ескізами, і прискорені відео процесу.


про автора
Моє ім'я — Шимшилашвілі Анастасія Романівна, але більшу частину мого життя всі звуть мене Шима (Shima).

Мій художній шлях почався в 1998 році, коли я почала займатися на підготовчих курсах при Московському академічному художньому ліцеї Російської академії мистецтв (МАХЛ РАХ).


Через рік вступила в МАХЛ РАХ в першу майстерню, де придбала більшу частину своїх знань і досвіду, за що безмежно вдячна вчителям!


Після закінчення МАХЛ РАХ в 2005 році вступила до Московського державного академічного художнього інституту (МГАХІ) імені В.і. Сурікова на факультет живопису.



https://privatelink.de/?https://www.drawingatoz.com/copy-of-oil-for-beginners-ru
 
Угорі