Що нового?

Набір учасників Атлас кращих місць світу для мандрівників (Олена Синельникова, Наталія Овчинникова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 232 ГРН
Учасників: 0 з 16
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 15.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
опис книги
Ця книга-відмінний подарунок для мандрівників, вона поєднує в собі переваги атласу і путівника. Детальна довідкова інформація, карти всіх частин світу і захоплюючий опис найцікавіших місць світу допоможуть вибрати напрямок для подорожі. Також це універсальне видання допоможе визначитися, коли краще поїхати в ту чи іншу країну, яким видом транспорту скористатися, які країни можливо відвідати без оформлення візи, а куди не варто їхати без прищепного сертифіката.

Для зручності книга розділена на кілька великих розділів: Європа, Азія, Африка, Північна Америка, Південна Америка, Австралія і Океанія, Арктика і Антарктика. Росія виділена в окрему главу, як найбільша по території країна світу. Кожен розділ книги складається з двох частин-блок з картами і порадами для туриста і блок з яскравими фотографіями і статтями про найбільш привабливих для мандрівників місцях.

Цей путівник буде цікавий і корисний тим, хто планує поїздку і тим, хто любить подорожувати віртуально, занурюючись в пізнавальний розповідь і виразні фотографії.

https://privatelink.de/?https://www.litres.ru/e-n-sinelnikova/atlas-luchshih-mest-mira-dlya-puteshestvennikov-51859137/
 
Угорі