Що нового?

Набір учасників [[Attack Group] курси навчання кролівника (Савелій Барабанов, Ілля Соболєв)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2390 ГРН
Учасників: 0 з 58
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 42.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
у нашій компанії ви можете пройти навчання за професією "кролівник". наші талановиті викладачі допоможуть вам успішно пройти атестацію і отримати необхідні документи для роботи в даній області.

Також викладачі дадуть відповідь на всі ваші запитання і допоможуть розібратися в незрозумілих темах. Навчання можна пройти Дистанційно, вивчаючи добре підготовлені матеріали, написані і складені за всіма федеральними нормами. Ви можете вивчати особливості професії "кролівник", не відриваючись від своєї роботи.

Навчальний центр компанії "Аттек" зробить все можливе, щоб Ви залишилися задоволені не тільки спілкуванням з нашими фахівцями, а й проведеним часом за самостійним вивченням матеріалу і в навчальному центрі.

програма курсу

В рамках навчання ви дізнаєтеся:
правила утримання, годування, напування та догляду за кроликами; норми годування, потреба кроликів в поживних речовинах; правила комплектування основного стада і відгодівельних груп; терміни і правила проведення злучки; правила надання першої допомоги при захворюваннях кроликів; порядок здачі кроликів на забійний пункт і оформлення документації

ціна: 6500 руб.

https://privatelink.de/?https://www.centrattek.ru/education/rab-prof/krolikovod/
 
Угорі